استخراج بازار بلاک چین بیت کوین دسته‌بندی نشده

تحلیل بیت کوین در هفته گذشته

قیمت تمام شده بیت کوین از ۲۸K دلار فراتر رفته و بازار نیم تریلیون دلاری بیت کوین اکنون از visa بزرگتر است.

بازار بیت کویین این اخر هفته نوسانات زیادی داشته  ، قیمت رمز ارزها با بالاترین قیمت همیشگی (ATH) با قیمت ۲۸۳۷۸ دلار در هر بیت کوین ، به بالاترین سطح خود رسیده است.

در اواخر سال ۲۰۲۰ ، ارزش بازار رمز ارزها از پانصد تریلیون دلار آمریکا عبور کرده  است.ارزش بیت کوین (BTC) طی چند روز گذشته بسیار زیاد شده است.
در زمان انتشار این مقاله، ارزش هر BTC بین ۲۷،۲۵۰ تا ۲۷،۷۵۰ $ در صبح روز یکشنبه (۸-۹: ۳۰ صبح EST) معامله می شود.

چند روز پیش ، در ۲۴ دسامبر ، BTC برای هر واحد ۲۳،۷۹۶ دلار مبادله می شد ، این بدان معناست که طی سه روز گذشته بیش از ۱۴ درصد رشد داشته  است.
داده های سایت Bitcoin.com نشان می دهد که شاخص تسلط BTC با کل بازار ۵۱۰ میلیارد دلار امروز از ۷۰٪ فراتر رفته است..
امروز تقریباً ۱۸،۵۸۲،۴۵۰ BTC در گردش است و طی ۲۴ ساعت گذشته ، حجم معاملات بیت کوین ۲۱ میلیارد دلار است.

بیت کوین طی هفت روز گذشته  ۱۶.۴٪ ،  در طی ماه گذشته  ۵۹.۱۲٪  و آمار ۹۰ روزه نشان می دهد  ۱۵۵٪  و داده های ۱۲ ماهه در برابر دلار آمریکا نشان می دهد امروز ۲۷۲٪ افزایش یافته است.
با استفاده از نرخ ارز امروز ، سختی شبکه BTC و هزینه برق در حدود ۰.۰۶ دلار برای هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) نشان می دهد که استخراج کنندگان در این محدوده قیمت سود قابل توجهی دارند. آمار نشان می دهد که بالاترین تجهیزات استخراج امروز Bitmain Antminer S19 Pro 110TH / s است که هر روز ۱۵.۳۷ دلار به دست می آورد.
در حال حاضر ، هش ریت شبکه بیت کوین ۱۳۶ اگزاهش در ثانیه است و در مجموع ۱۸ استخر استخراج بیت کوین وجود دارد. پنج استخر برتر استخراج بیت کوین شامل F2pool ، Binance Pool ، Antpool ، Btc.com و Viabtc است.
داده های گوگل نشان میدهد طی چند هفته گذشته بیت کوین بسیار مورد توجه قرار گرفته است.اصطلاح و عنوان “بیت کوین” نیز در توییتر صبح یکشنبه ترند شده است. با بیش از ۲۲۵،۰۰۰ توییت در مورد کریپتو کارنسی.
افراد زیادی در حال بحث در مورد چگونگی پیشی گرفتن BTC از سرمایه بازار Visa هستند و به طور مداوم در Berkshire Hathaway سود می برند. در حقیقت ، ارزیابی کلی بیت کوین (BTC) آن را یازدهمین دارایی با ارزش جهانی می کند ، برخلاف ده شرکت برتر در سراسر جهان.

“سرمایه بازار بیت کوین اکنون بیش از ۵۱۰ میلیارد دلار است. که آن را دقیقاً یک پله پایین تر از وارن بافت Berkshire Hathaway ، دهمین شرکت بزرگ در جهان قرار می دهد .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *