محل تبلیغات

بیت کوین طی سه سال گذشته به بالاترین رقم خود رسیده است.

از ابتدای سال جاری ارزش بیت کوین حدود ۱۶۰ درصد رشد داشته و به بالاترین رقم از دسامبر سال ۲۰۱۷، یعنی 19778 دلار رسیده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیت کوین طی سه سال گذشته به بالاترین رقم صعودی خود رسیده و سرمایه گذاران زیادی به امید افزایش قیمت این رمز ارز تا ۲۰ هزار دلار به سمت آن جذب شده اند.

قیمت بیت کوین از دسامبر سال ۲۰۱۷ به بالاترین نرخ خود، یعنی ۱۸۷۶۶.۷۹ دلار رسیده است. این رمز ارز طی هفته ی گذشته ۱۷ درصد رشد داشته که بیشترین روند افزایشی از ژوئن سال ۲۰۱۹ تا کنون را نشان میدهد. از ابتدای سال جاری میلادی بیت کوین ۱۶۰ درصد افزایش داشته است.

آقای الکس مشینسکی، مدیر اجرایی پلتفرم رمز ارز «سلسیوس نتورک»، می‌گوید:«امروزه سرمایه گذاران سازمانی، بانکی و ادارات از بیت کوین به‌عنوان محافظی در برابر کاهش ارزش پول استفاده می‌کنند».

وی افزود :‌ « ارزش بیت کوین و روند صعودی آن در سال ۲۰۱۷ توسط سرمایه‌گذاران خرده‌فروش رقم زده شد که اولین کاربران آن بودند. در حال حاضر سرمایه گذاران برجسته ای همچون شرکت‌های «لاین» و «پی پل» از این رمز ارز استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود نسبت به سال ۲۰۱۷ با حمایت و‌ پشتیبانی چنین سرمایه گذارانی ثبات بیشتری برقرار شود. »

سایر رمز ارزها همچون « اتریوم» و «ایکس پی آر» نیز پا به پای بیت کوین پیش رفته و به ۷.۲ درصد و ۳۳ درصد افزایش قیمت داشته و به ترتیب به ۵۰۵.۲ دلار و ۳۱ سنت رسیده‌اند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *