ارز دیجیتال بیت کوین سرمایه گذاری

افزایش سرمایه گذاری کانادایی ها در بیت کوین

شرکت رمز ارز کانادایی ، منابع خزانه داری بیت کوین خود را به ۳.۶ میلیون دلار افزایش می دهد.

شرکت رمز ارز کانادایی به نام BIGG Digital Assets ، این هفته اعلام کرد که ۴۰ بیت کوین اضافی برای نگهداری بلند مدت در خزانه ی خود خریداری کرده است. این خرید باعث افزایش ذخایر شرکت BIGG به ۱۸۹.۵ بیت کوین یعنی برابر با ۳.۶۳ میلیون دلار آمریکا شد.

شرکت ذکر شده در بورس اوراق بهادار کانادا، در حدود یک میلیون دلار کانادا (۷۷۵۰۰۰ دلار) برای خرید جدید خود هزینه کرد. این شرکت اعلام کرد که به آینده ی بیت کوین ، ذخیره دارایی خود و پتانسیل ارزیابی آینده آن بسیار اعتقاد دارد.

آقای Mark Binns ، مدیر اجرایی شرکت BIGG ، خاطرنشان کرد که شرکت وی ، صاحبان کارگزاران رمز ارز Netcoins و شرکت تحلیلگر گروه هوشمند بلاکچین ، از سال ۲۰۱۵ شروع به جمع آوری بیت کوین (BTC) کرده اند.

وی در بیانیه ای به سایت news.Bitcoin.com گفت: “بیت کوین به طور قابل توجهی به عنوان یک طبقه از دارایی ها در افق ۱ ، ۲ ، ۵ و ۱۰ ساله بر ارزش دارایی ها افزوده است و ما معتقدیم که پتانسیل افزایش قیمت تأثیرگذار امروز، بیش از هر زمان دیگری قوی تر است.”

وی افزود : “مشارکت نهادی، خرید و تصویب جریان اصلی ، در کنار محدودیت عرضه، قیمت بیت کوین را نیز ادامه خواهد داد. ما اعتقاد داریم که دارایی های بیت کوین ما با گذشت زمان می توانند به عنوان خود تأمین مالی عمل کنند. ”

پذیرش سازمانی به قیمت بیت کوین کمک کرده است تا در بالاترین سطح گذشته به مبلغی در حدود ۱۹۸۶۴ دلار برسد. شرکتMicrostrategy، به رهبری مدیرعامل کارآمد و سرسختش مایکل سایلور ، با کسب ۴۲۵ میلیون دلار بیت کوین ، در ماه آگوست و سپتامبر ، مرد اول این روند در حال ظهور شده است.

این شرکت، در حال حاضر دارای ۴۰۸۲۴ بیت کوین بوده و جزء بزرگترین شرکت های ثروتمند موجود در بین بنگاه های تجاری عمومی است و توانسته به دارایی های خود، حدود ۵۰ میلیون دلار دیگر در چهارم دسامبر اضافه کند. آقای Saylor ، روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت قصد دارد ۴۰۰ میلیون دلار اوراق قرضه قابل تبدیل برای خرید بیت کوین را بفروشد.

اخیراً شرکت Cypherpunk Holdings که در تورنتو مستقر است ، تمام دارایی های اتریوم و مونرو خود را فروخت و با کل درآمد به دست آمده از آن بیت کوین خرید و ذخیره ی خزانه ی خود را به ۲۷۶.۴۷۹ بیت کوین افزایش داد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *