اخبار ارزهای دیجیتال

Binance Earn چیست ؟

Binance Earn چیست ؟

Binance Earn چیست؟

در واقع Binance Earn مجموعه کاملی از محصولات مالی است که در صرافی بایننس ارائه می شود و می توانید برای افزایش دارایی های رمزارز خود استفاده کنید. شما می توانید آن را به عنوان حساب پس انداز خود تصور کنید. تفاوت حساب پس انداز منظم با این حساب این است که رمزارزها توانایی بسیار بیشتری دارند!
اجازه دهید دسته های اصلی Binance Earn را مرور کنیم تا بتوانید بفهمید کدام یک از سبک های سرمایه گذاری شما مناسب تر است.

پس انداز انعطاف پذیر (Flexible Savings)

پس انداز انعطاف پذیر به شما امکان می دهد سود وجوه خود را کسب کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و جای تعجب نیست که به شما انعطاف پذیری بالایی می دهد! در هر زمان می توانید وجوه خود را واریز کرده ، سود کسب کرده و از آنها استفاده کنید.
بنابراین ، اگر مقداری پول در Spot Wallet خود نگهداری می کنید ، چرا آن را به حساب پس انداز انعطاف پذیر واریز نمی کنید؟ از آنجا که می توانید در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید. اما سود این روش بخاطر انعطاف پذیری از بقیه روش ها کمتر است.

توجه داشته باشید که در روز مشترک شدن در یک محصول  انعطاف پذیر ، میزان سود محاسبه نخواهد شد. در عوض ، اولین سود پرداختی از روز بعد پس از اشتراک شما محاسبه می شود.

با کلیک بر روی Flexible Saving  رمز ارزهای را که می‌تونید با این روش استیک کنید به شما نمایش داده شده است.

و اگر قصد آزادسازی کوین‌های خود را داشتید کافی است، روی گزینه‌ Earn کلیک کرده و در تب Saving روی گزینه‌ Redeem کلیک کنید و رمز ارز را آزاد کنید.

 

پس انداز ثابت (Fixed Savings)

پس انداز ثابت بازدهی بهتر اما انعطاف پذیری کمتری برای دسترسی به وجوه شما را به شما ارائه می دهد. تفاوتی که در اینجا وجود دارد این است که شما یک دوره از پیش تعیین شده را برای وجوه خود تعیین کنید تا سود را به خود اختصاص دهید. چرا این بهتر است؟ خوب ، این به شما نرخ بهره بالاتری نسبت به محصولات انعطاف پذیر می دهد ، از آنجا که مدت و نرخ بهره هر دو ثابت هستند.
محصولات ثابت پس انداز می توانند از 7 تا 90 روز متغیر باشند. بنابراین ، اگر می دانید برای مدت زمان مشخصی به منابع مالی خود احتیاج ندارید ، می توانید برای کسب درآمد بالاتر قفل کنید.

 

فعالیت های وام دهی (Lending activities)

فعالیت های وام دهی رویدادهای ویژه ای است که هر از چندگاهی در زیر برگه فعالیت ها ظاهر می شود. این موارد معمولاً دارای محدودیت  هستند ، به این معنی که باید سریعاً مشترک شوید. اینها حتی می توانند بازده بالاتری نسبت به پس انداز ثابت داشته باشند.
در غیر این صورت ، می توان گفت که این محصولات وام کاملاً مشابه پس انداز ثابت است. اما ، از آنجا که فقط گاهی اوقات در دسترس هستند ،  پاداش بیشتری دارند.

 

قفل شده (Locked Staking)

به سادگی با در دست داشتن سکه های اثبات سهام در کیف پول Spot خود ، می توانید پاداش های کلان سهام خود را کسب کنید – عالی ، ساده. با این حال ، راهی برای کسب پاداش بیشتر در هنگام خرید نیز وجود دارد.
اگر متعهد شوید که سکه های PoS خود را برای دوره هایی از 7 تا 90 روز قفل کنید ، می توانید پاداش بالاتری کسب کنید. این اساساً همان معامله قابل انعطاف در برابر پس انداز ثابت ، فقط با سهام است.

Launchpool

تاکنون ، احتمالاً درباره Binance Launchpad شنیده اید ، درست است؟ درواقع لانچ‌پول پلتفرمی برای جمع‌آوری و راه‌اندازی یک پروژه در زمینه‌ رمزارزها است. و پروژه های امیدوار کننده می توانند از طریق فرآیند موسوم به پیشنهاد اولیه مبادله، توسط پایگاه کاربر Binance تأمین مالی شوند. احتمالاً شما همچنین در مورد yield farming, or liquidity mining ، جایی كه کاربران وجوه خود را در استخرهای نقدینگی قفل می كنند ، برای “استخراج” رمز جدید ، شنیده اید.

در launchpool می توانید BNB ، BUSD و سایر ارزهای رمزپایه خود را قفل کنید تا سهمی از رمز جدیدی را که در Binance راه اندازی می شود بدست آورید. حتی بعضی اوقات ، توکن ها حتی همزمان در Launchpad و Launchpool راه اندازی می شوند.

Launchpool یک روش عالی برای کسب مقداری درآمد منفعلانه است ، زیرا هزینه دریافت توکن های جدید فقط هزینه فرصت قفل کردن رمزهای شما است.

 

مدیریت دارایی

تب Asset Management به شما امکان دسترسی به برخی از محصولات پس انداز پیشرفته را می دهد. جای نگرانی نیست ، استفاده از اینها هنوز هم بسیار آسان است. بیایید ببینیم آنها چگونه کار می کنند

 

Liquid swap Binance

در واقع Liquid Swap نوع خاصی از مبادله است که دارایی ها را به جای فرم سفارش ، طبق فرمول ریاضی قیمت گذاری می کند.
Liquid Swap تا حدودی شبیه Uniswap و سایر AMM ها مانند Curve Finance است ، اما توسط Binance اداره می شود. این روشی ساده برای تبدیل سریع بین دارایی ها مانند پول های ثابت با کارمزد پایین  است.
این عالی است ، اما این چگونه مربوط به پس انداز است؟ خوب ، همانند Uniswap و سایر AMM ها ، شما همچنین می توانید یک سازنده بازار شوید. فقط یک (یا چند) از پول های ثابت پشتیبانی شده را سپرده گذاری کنید و سود خود را شروع کنید. چه کسی می داند ، بازدهی که شما در اینجا می گیرید حتی ممکن است بیشتر از استفاده از سایر محصولات Binance Earn باشد.

پس انداز دوگانه (Binance Dual Savings)

Binance Dual Savings یک راه عالی برای بدست آوردن درآمد جانبی است ، مهم نیست که قیمت به کدام سمت می رود. این به شما امکان می دهد عملکرد خود را در پس انداز خود به حداکثر برسانید در حالی که خطر قیمت را به حداقل می رساند.

 

صندوق بایننس کوین (BNB Vault)

در واقع BNB Vault ترکیبی از پس انداز انعطاف پذیر ، BNB DeFi Staking و Launchpool است تا بهترین بازده APY را به شما ارائه دهد. شروع کار با BNB Vault بسیار آسان است.

پس از ذخیره BNB خود ، دارایی های BNB Vault را دریافت خواهید کرد. بهره در روز دوم محاسبه می شود و جوایز به صورت روزانه به حساب شما توزیع می شود.

از طریق دو روش می توانید وجوه خود را در هر زمان بازخرید کنید: بازخرید سریع و بازخرید استاندارد. بازپرداخت سریع به شما امکان می دهد BNB خود را در همان روزی که درخواست می کنید ، بازپرداخت کنید ، اما بهره متعلق به آن روز را از دست خواهید داد. بازخرید استاندارد وجه شما را در روز بعد باز می گرداند ، اما همچنان حق بهره متعلق به آن روز را خواهید داشت.

 

سخنان پایانی
در واقع Binance Earn به شما امکان می دهد محصولی را متناسب با سبک سرمایه گذاری خود انتخاب کنید ، بنابراین می توانید آرام بنشینید و اجازه دهید وجوه شما کار خود را انجام دهند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *