اخبار ارزهای دیجیتال

خرید میلیارد دلاری بیت کوین توسط دو نهنگ

خرید میلیارد دلاری بیت کوین توسط دو نهنگ

خرید بیت کوین توسط دو نهنگ از Coinbase

دو نهنگ فقط یک میلیارد دلار از Coinbase بیت کوین خریدند.
چه کسی می‌تواند باشد؟!

امروز 13204 بیت کوین از  Coinbase به کیف پولهای ناشناخته واریز شده است.  طبق توییت هایWhale Alert,،تقریبا 36 معامله جداگانه انجام شده است که ارزش هر یک از آنها بین 351 تا 391 بیت کوین است ، بین ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر UTC.

شب گذشته ، Whale Alert در توییت خود نوشت 4501 BTC، از coinbase به کیف پول ناشناخته ای واریز شده است. به این معنی که در 24 ساعت گذشته بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین به خارج از Coinbase منتقل شده است ، هرچند مشخص نیست که آیا این معاملات مرتبط هستند یا خیر
چه خبر است؟
یک جابجایی پول است  یا یک طرح پولشویی؟! .
جواب این سوال بسیار مشکل است زیرا انتقال دهنده از حریم خصوصی آنها بخوبی محافظت کرده و برای هر معامله آدرس جدیدی ایجاد می کند.

این اولین بار نیست که یک حرکت بزرگ در Coinbase  اتفاق می افتد.

در تاریخ 31 ژانویه ، بیش از 15200 بیت کوین که در آن زمان تقریباً 500 میلیون دلار ارزش داشتند ، از Coinbase Pro منتقل شدند.

در آن زمان ، مدیر عامل CryptoQuant ، کی یانگ جو  گفت که او این کار را برای معاملات فرابورس HODLers سازمانی انجام داد و گفت: “من معتقدم این قوی ترین سیگنال صعودی است.”

کسانی که اخبار رمزنگاری را طی دو هفته گذشته دنبال کرده اند ، می دانند که بیت کوین چندین مرحله را پشت سر گذاشته است. در ابتدا ، تسلا فاش کرد که 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است. با فرض اینکه تسلا هیچ یک از آنها را نفروخته باشد ، شرکت اتومبیل الکتریکی ایلان ماسک تنها از این خرید سود بیشتری خواهد داشت تا مجموع فروش سال گذشته اتومبیل هایش. 

یک علاقه عظیم دیگر توسط شرکت مدیریت دارایی BlackRock به وجود آمد که CIO Rick Rieder اعلام کرد این شرکت در حال سرمایه گذاری برخی از مشتریان خود با هزینه 8.67 تریلیون دلار در بیت کوین است.

BlackRock اولین شرکت مدیریت دارایی نیست که چنین کاری انجام داده است. گوگنهایم این ماه پیش بینی قیمت بیت کوین خود را به 600000 دلار ارتقا داده است. و BNY Mellon ، یکی از قدیمی ترین بانک های آمریکا ، هفته گذشته اعلام کرد که خدمات مدیریت دارایی رمزنگاری شده را برای مشتریان خود اضافه می کند. سرانجام ، مایکل سایلور اعلام کرد که شرکت وی MicroStrategy 1.05 میلیارد دلار اوراق بهادار بدهی برای خرید بیت کوین بیشتر خواهد فروخت.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *