محل تبلیغات

جانت یلن رئیس صندوق فدرال سابق می‌گوید نگران تامین مالی تروریسم و استفاده غیر قانونی از ارزهای دیجیتال است و خواستار محدود کردن ارز های دیجیتال میباشد

رئیس صندوق فدرال سابق گفت ، ایالات متحده باید بررسی کند که چگونه می تواند استفاده از رمزنگاری برای تأمین مالی غیرقانونی را محدود کند.

این نظر در پاسخ به سوال سناتور مگی حسن ، از یلن در مورد تهدیدهای فنی مربوط به تروریسم مالی و اینکه یلن چه رویکرد هایی را در مقابله با تروریسم و پولشویی در نظر میگیرد ، داده شد. حسن به طور خاص رمزنگاری را تهدیدی احتمالی نامید و یلن نیز موافقت کرد.

وی افزود که دولت باید راه های جدیدی برای جلوگیری از پولشویی از طریق سیستم های رمزنگاری پیدا کند.”

من فکر می کنم از بسیاری از ارزهای رمزپایه عمدتا برای تأمین مالی غیرقانونی استفاده می شود و من فکر می کنم ما واقعاً باید روش هایی را بررسی کنیم که بتوانیم استفاده از آنها را محدود کنیم و اطمینان حاصل کنیم که پولشویی از طریق آن کانال ها ،انجام نمیشود

“یلن روز سه شنبه گفت:

مقامات فدرال در حال بررسی این موضوع هستند که آیا ارتباطی بین معامله دسامبر 13.5 بیت کوین توسط لورن باچلیر ، برنامه نویس رایانه ای فرانسوی ، با چهره های راست و تلاش برای شورش در پایتخت ایالات متحده در اوایل ماه جاری وجود دارد یا خیر. به نظر می رسد چندین نفر از افراد معامله در 6 ژانویه در پایتخت بودند.

 

تاریخی برای رأی گیری در مورد تأیید یلن تعیین نشده است ، اما طبق گزارش بلومبرگ ممکن است اوایل روز پنجشنبه اعلام شود.

 

محل تبلیغات

نظر برای “جانت یلن رئیس صندوق فدرال سابق, خواستار محدود کردن ارز های دیجیتال میباشد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *