محل تبلیغات

 دراپر “Netflix” را به عنوان شرکت بعدی برای خرید بیت کوین انتخاب می کند.

 

تیم دراپر معتقد است که نتفلیکس شرکت بزرگ بعدی برای خرید بیت کوین است. وی همچنین گفت که آمازون می تواند پذیرش بیت کوین را آغاز کند.

تیم دراپر ، اظهار داشت که Netflix می تواند شرکت بعدی باشد که بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه می کند. به گفته وی ، رید هستینگز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، از Netflix به عنوان یک سرمایه گذار احتمالی بیت کوین استفاده می کند. دراپر در ادامه گفت:

 

“من فکر می کنم رید هستینگز یک فرد بسیار مبتکر است و تفکر خلاق زیادی دارد.”

 

در همین حال ،دراپر  از غول رسانه های اجتماعی فیس بوک و همچنین سایر شرکت های بزرگ مانند اپل و گوگل به عنوان نامزدهای احتمالی سرمایه گذاری در بیت کوین نام برد. با این حال ، دراپر متذکر شد که شرکت ها در عوض در تلاشند ارز متمرکز خود را ایجاد کنند.

 

دراپر همچنین اظهار داشت که اگر وی مدیر ارشد مالی (CFO) هر سازمانی باشد ، به این شرکت توصیه می کند بخشی از سرمایه گذاری را به بیت کوین اختصاص دهد.

 

از زمان سرمایه گذاری میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین ، حدس و گمان هایی در مورد اینکه کدام شرکت از اقدام تسلا الگوبرداری می کند وجود دارد. افزایش علاقه موسسات به بیت کوین تا حد زیادی باعث رشد صعودی بیت کوین است. در همین حال ، شرکت هایی مانند Microstrategy و Square اخیراً به دارایی های بیت کوین خود اضافه کرده اند.

 

آیا آمازون بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کند؟!؟!

جدای از مطرح کردن Netflix به عنوان سرمایه گذار بعدی بیت کوین ، دراپر اظهار داشت که غول خرده فروشی آمازون می تواند شروع به پذیرش بیت کوین کند. با افزودن این موارد ، مردم می توانند از ارزهای دیجیتال برای خرید محصولات در آمازون استفاده کنند.

 

در ماه فوریه ، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه آمازون به دنبال معرفی پروژه ای جدید است که به مشتریان امکان می دهد پول نقد را به ارز دیجیتال تبدیل کنند. در حالی که این پروژه در مکزیک آغاز می شود ، این شرکت بیان نکرد که چه دارایی های دیجیتالی را پشتیبانی می کند ، اگرچه حدس و گمان هایی وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت ممکن است از دارایی های رمزنگاری شده معروف مانند BTC یا اتریوم استفاده نکند.

 

دراپر ضمن صحبت درباره هدف قیمت بیت کوین ، گفت:

 

“سهام فعلی ارز در سراسر جهان حدود 100 تریلیون دلار است و محدودیت بازار بیت کوین در حال حاضر به یک تریلیون رسیده است. بنابراین دلیلی ندارد که بتواند 100 برابر شود. اینطور نیست که بخواهد کاملاً جای دلار را بگیرد. اگرچه فکر می کنم مردم وقتی می خواهند در آینده چیزهایی با دلار بخرند ، می خندند. ”

 

سرمایه گذار دراپر در اوایل سال 2020 پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023 به 250 هزار دلار خواهد رسید.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *