محل تبلیغات

استخر فراگیر به عنوان اولین رمز ارز معتبر پروژه ی دیفای بر روی پلتفرم Wing شروع به کار می کند.

پلتفرم آنتولوژی (Ontology) ، بلاکچین عمومی با کارایی بالا و متخصص در هویت و داده های دیجیتال است که امروز از راه اندازی محصول جدید دیفای با نام Inclusive Pool ( استخر نقدینگی) ، یک رمز ارز جدید که اعتماد و شفافیت را افزایش می دهد ، خبر داده است.

استخر فراگیر از طریق Wing قابل دسترسی است. Wing، یک پلتفرم وام دهی از پروژه ی مبتنی بر اعتبار دیفای است که توسط پلتفرم آنتولوژی ساخته شده است. این پلتفرم با امتیاز کیفی( OScore ) ، سیستم رتبه بندی اعتبار غیرمتمرکز آنتولوژی ، که به طور خاص برای افزایش شفافیت بین کاربران رمز ارزها طراحی شده و به آنها امکان کنترل کامل داده های شخصی خود را می دهد ، طراحی شده است.

استخر فراگیر شامل استخر ذخیره ، استخر قرضی و استخر بیمه می باشد. دارایی های پذیرفته شده در حال حاضر شامل USDT ، USDC و DAI است و قرار است مجموعه ی بیشتری در آینده اضافه شود. به عنوان یکی از پلتفرم های وام دهی در حال رشد پروژه ی دیفای در بازار ، ارزش کل توقیف شده (TVL) در پلتفرم Wing از زمان راه اندازی آن در سپتامبر 2020 به بیش از 200 میلیون دلار رسیده است. از طریق این مجموعه، نسل بعدی ابزارها و محصولات نوآورانه ی دیفای و افرادی که امتیاز کیفی بالایی کسب می کنند اکنون می توانند قابلیت های وام خود را به حداکثر برسانند و وثیقه خود را به حداقل برسانند.

اریک پینوس ، رهبر اکوسیستم آنتولوژی آمریکا گفت:

« امتیاز کیفی (OScore) برای شفافیت بیشتر بین کاربران ، شکاف بازار وام های دیفای را پر می کند و به آنها اجازه می دهد تا قبل از انجام معاملات با کاربران دیگر ، بر اساس اطلاعات قابل اعتماد ثبت شده در بلاک چین آنتولوژی ، دقت لازم را انجام دهند.با استفاده از امتیاز کیفی ، کاربران می توانند کنترل کامل اطلاعات مالی خود را حفظ کنند. کسانی که دارای سابقه ی رتبه بندی اعتباری مثبت در امتیاز کیفی هستند ، می توانند از این بازتاب مثبت در فعالیت خود استفاده کنند ، در حالی که می دانند اطلاعات آنها ایمن و مطمئن است.

لی جون ، بنیانگذار پلتفرم آنتولوژی ، گفت:

“این نقطه ی عطف نشان دهنده ی تعهد ما در توسعه یک اکوسیستم موفق با استفاده از ابزارهای دیفای بوده که بسیار پایدار و موفق است. در پلتفرم آنتولوژی ، ما با استفاده از فن آوری خود به حل مشگلات واقعی پرداخته و از ادامه ی تحقیقات موارد استفاده واقعی از طریق زیرساخت های خود بسیار مشعوف هستیم . ما مشتاقانه منتظر توسعه و بهبود مستمر فناوری خود هستیم تا با نیازهای متغیر کاربران خود به روز و هماهنگ باشیم. ”

قوانین و پارامترهای استخر فراگیر در صورت لزوم پس از رأی دادن به انجمن تنظیم می شوند. ارز های پلتفرم WING توزیع شده در استخر فراگیر از کل نرخ توزیع WING نشأت می گیرد.. برای اطلاعات بیشتر به سایت https://wing.finance/ مراجعه کنید.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *