اخبار ارزهای دیجیتال

آغاز دوره جدیدی برای سیستم های بانکی آمریکا

آغاز دوره جدیدی برای سیستم های بانکی آمریکا
  • آغاز دوره جدیدی برای سیستم های بانکی آمریکا

دفتر نظارت بر ارز (“OCC”) ، بزرگترین تنظیم کننده بانک های فدرال در ایالات متحده ، روز دوشنبه نامه تفسیری 1174 را منتشر کرد که آغاز دوره جدیدی برای سیستم های بانکی آمریکا است. در این نامه اعلام شده است که بانک ها می توانند از فناوری fintech نوظهور مانند شبکه های مستقل (INVN) و سکه های ثابت برای تسهیل معاملات استفاده کنند.

اخبار مهم از خزانه داری آمریکا OCC ، بزرگترین تنظیم کننده بانکی ایالات متحده (USOCC) ، با راهنمایی جدید به بانک های آمریکایی اجازه می دهد از زنجیره بلوکی عمومی و دلار با ثبات به عنوان زیرساخت تسویه حساب در سیستم مالی ایالات متحده استفاده کنند.

تصمیم OCC کاملاً تاریخی است زیرا به طور رسمی استفاده از ارزهای دیجیتال (پایدار) در سیستم بانکی آمریکا را القا می کند. ظهور صنعت فین تک در چند سال گذشته بسیاری از کشورها را مجبور کرده است ارزهای دیجیتال را جدی بگیرند. توسعه سریع چین در توسعه ارز دیجیتال حاکمیت ملی خود همچنین بسیاری از کشورها را بر آن داشت تا نسبت به مقررات خود کار کنند.

 

چه مقررات جدیدی برای بانک ها تعیین می شود؟

نامه تفسیری جدید OCC نشان می دهد که بانک های فدرال می توانند بلاکچین های عمومی را به عنوان زیرساختی مشابه SWIFT و FedWire و سکه های ثابت مانند USDC را به عنوان ارزش ذخیره شده الکترونیکی در نظر بگیرند.

 

آیا این خبر خوبی برای صادرکنندگان Stablecoin است؟

لزوماً ، در حال حاضر ، Tether بیشترین سهم بازار را در بین پول های ثابت داشته است و در حال حاضر با دادخواست NYAG روبرو است. Tether پیش از این ادعا کرده بود که پایدار بیت کوین USDT آن در برابر دلار آمریکا 1: 1 است ، اما بعدا معلوم شد که این نادرست است زیرا این شرکت در جریان دادخواست نشان داد که تنها 70٪ از رمزهای سرمایه گذاری آنها توسط ذخایر دلار آمریکا پشتیبانی می شود.

 

فیس بوک Diem می تواند به یک نیروی محاسبه در بازار خرده فروشی تبدیل شود؟!

رویای فیس بوک برای راه اندازی یک پایدار بیت کوین جهانی با انتقادات شدید از سراسر جهان روبرو شد و کنگره همچنین اعلام کرد که نارضایتی آنها منجر به تغییراتی در روزنامه سفید و همچنین تغییر نام از Libra به Diem می شود. فیس بوک در جلسات گذشته قبل از کنگره توجهات زیادی را به سمت توسعه عظیم چین در این زمینه جلب کرده و حتی هشدار داده است که در صورت عدم اجازه پیشگامی ، قطعاً چین این کار را خواهد کرد.

 

نامه تفسیری جدید OCC همچنین می تواند آغاز سفر فیس بوک به عنوان یک تسهیل کننده مالی باشد. غول رسانه های اجتماعی با بیش از 2 میلیارد مشتری مشترک در سراسر جهان می تواند روند پرداخت های دیجیتالی کاملاً مشابه چین را آغاز کند.

 

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *