محل تبلیغات

فروشنده اتومبیل HGreg مستقر در کبک در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده است که پذیرش ارزهای دیجیتال را آغاز می کند.

 

رئیس HGreg ” جان حیرابدیان” انتظار دارد این اقدام جسورانه تجربه خرید مشتریان را بهبود ببخشد:

 

تمایل ما برای تکامل و بهبود تجربه خرید مشتری دائماً ما را به تصمیمات جسورانه ترغیب می کند. ارائه تنوع بیشتر در روشهای پرداخت به آنها بخشی از آن است.

روش پرداخت جدید قبلاً با چند تراکنش مورد آزمایش قرار گرفته است.

HGreg، که به مشتریان خود امکان خرید اتومبیل در وب سایت خود را می دهد. یکی از شرکت های با رشد سریع در کانادا است. این فروشنده اتومبیل اولین فروشگاه خود را در ایالات متحده ، در سال 2010 افتتاح کرد. در حال حاضر دارای 30 نمایندگی مجاز در سراسر آمریکای شمالی است.

این شرکت بخشی از درآمد ارز دیجیتال خود را به عنوان سرمایه گذاری حفظ خواهد کرد.

در آینده برندهای اتومبیل بیشتری  بیت کوین را حمایت می‌کنند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شد ، تولید کننده خودروهای الکترونیکی تسلا همچنین اشاره کرد که در حالی که سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری خود را در این ارز رمزپایه از 8 فوریه اعلام کرده است ، پذیرش بیت کوین برای پرداخت های خودرو را آغاز می کند.

به تازگی ، تولید کننده ابرخودروی ایتالیایی Mazzanti نیز امکان خرید سوپراسپرت Evantra خود را با بزرگترین ارز دیجیتال فراهم کرده است.

در مصاحبه ای ، Tilman Fertitta ، تاجر میلیاردر هوستون نشان داد که نمایندگی وی طی سه سال 17 ماشین لوکس به مشتریان فروخته است، و گفته تا کنون 17 خودرو لوکس با بیت کوین فروخته است.و گفته است که و پذیرش ارز دیجیتال توسط تسلا بسیار مهمتر از شرکت ما میباشد.

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *