محل تبلیغات

حمایت قدرتمند بیت کوین در سطح 47000 دلار

شرکت Glassnode،  گزارش کرده است که حمایت قابل توجه زنجیره ای برای بیت کوین در سطح تقریبا 47000 دلار ایجاد شده است ، و این رویداد را، بزرگترین حمایت روی زنجیره شناسایی شده از زمان شکست بیت کوین بالای 11000 دلار در اواخر سال 2020 توصیف کرده است.

بر اساس گزارش 8 مارس از Glassnode ، تقریباً 1.2 میلیون بیت کوین در حالی که قیمت بیت کوین بین 45،500 تا 48،900 دلار معامله شده است،

از سوی دیگر حدود 6.5 درصد از عرضه در گردش بیت کوین به‌صورت درون‌زنجیره‌ای در محدوده 47000 دلار منتقل شد. کارشناسان این مسئله را نشان‌دهنده «یکی از بزرگ‌ترین سطوح تجمع بیت کوین در بلاک چین» تعبیر کرده‌اند.

این گزارش اضافه کرد که حجم قابل توجهی از BTC در زنجیره ای حدود 45000 دلار معامله شده است و در اواخر هفته گذشته سطح حمایت زنجیره ای را تشکیل داده است.

رافائل شولتزه-كرافت “مدیر شرکت فناوری glassnode ” تأكید كرد كه این سطح حمایت در واقع با  1.2 میلیون بیت کوین یا 6.5 درصد از عرضه در گردش بیت کوین ، در این شبکه انتقال داده شده است.

در حالی که Glassnode پیشنهاد کرده است که حرکات بزرگ بیت کوین می تواند نشان دهنده انباشت باشد ، این شرکت اذعان کرد: افزایش فعالیت های زنجیره ای همچنین می تواند به فروشندگانی مربوط شود که برای بدست آوردن سکه های خود در صرافی ها مسابقه می دهند:
“یک سوال مهم که باید بپرسیم این است که آیا این حجم زنجیره ای با انباشت ارتباط دارد یا درعوض فروشنده ها برای خروج عجله دارند.”

با این حال ، نویسندگان این گزارش خاطر نشان کردند که تعداد بیت کوین موجود در صرافی ها روند نزولی اخیر خود را ادامه داده اند ، در هفته گذشته 32،500 بیت کوین از سیستم عامل های متمرکز خارج شده است.

آیا تجمع بیت کوین در حال افزایش است؟

“وقتی حجم زیادی از سکه ها روی زنجیره حرکت می کنند و سطح حمایتی زنجیره ای حفظ می شود ، این نشان می دهد که علاقه انباشت قابل توجهی وجود دارد و خریداران آن را به عنوان یک نقطه ورود” ارزش “می دانند.”

“این محدوده در حال حاضر یکی از بزرگترین سطوح تجمع بیت کوین زنجیره ای در تاریخ را نشان می دهد ، قطعاً بزرگترین از زمان شکسته شدن $ 20k ATH چرخه گذشته.”

این گزارش اضافه کرد که میزان فروش ماینرها در حال کاهش است، به این معنی که ماینرها نیز درحال ذخیره بیت کوین هستند.

کاربری در شبکه اجتماعی توییتر به نام «jtf.capital» گفت:

ارزش نقل‌وانتقالات بیت کوین هنوز به‌سختی معادل 0.2 درصد از حجم معاملات روزانه بازار فارکس است.

او همچنین تأکید کرد که هنوز «فضای کافی برای رشد بیت کوین» وجود دارد.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *