محل تبلیغات

ارائه دهنده کارت اعتباری ویزا امروز اعلام کرد که اولین پرداخت تسویه, با  (USDC) را پذیرفته است.

 

29 مارس (رویترز), Visa Inc روز دوشنبه گفت که اجازه استفاده از ارز رمزنگاری شده USD برای تسویه معاملات در شبکه پرداخت خود را می دهد ، این آخرین نشانه از افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال توسط صنعت اصلی مالی است.

ویزا برنامه آزمایشی را با پلتفرم پرداخت و رمزنگاری Crypto.com راه اندازی کرده است و قصد دارد در اواخر سال جاری این گزینه را به شرکای بیشتری ارائه دهد.

(USD Coin (USDC یک ارز رمزپایه پایدار است که ارزش آن مستقیماً به دلار آمریکا وابسته است.

این اقدام ویزا در حالی صورت می گیرد که شرکت های بزرگ مالی از جمله BNY Mellon ، BlackRock Inc و Mastercard Inc برخی از سکه های دیجیتال را پذیرفته اند و این باعث می شود ارزهای رمزپایه به بخشی از اوراق بهادار سرمایه گذاری تبدیل شوند.

ایلان ماسک ، رئیس تسلا ، هفته گذشته گفت که مشتریان می توانند وسایل نقلیه الکتریکی این شرکت را با بیت کوین خریداری کنند و این یک گام مهم  رو به جلو برای استفاده از رمزارزها در تجارت است.

 

کوی شفیلد ، رئیس رمزنگاری در ویزا ، گفت.

 

به طور سنتی ، اگر مشتری برای پرداخت هزینه یک قهوه استفاده از کارت ویزا Crypto.com را انتخاب کند ، ارز دیجیتال نگهداری شده در کیف پول ارز رمزنگاری شده باید به پول سنتی تبدیل شود.

ویزا، از بلاکچین اتریوم استفاده می کند ، نیاز به تبدیل سکه دیجیتال به پول سنتی را برای تسویه حساب معامله رفع می کند.

ویزا گفت که با بانک دارایی دیجیتال Anchorage همکاری کرده و اولین معامله را در این ماه انجام داده است.آنكوراژ ، اولین بانك دارایی دیجیتال دارای مجوز فدرال است.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *