محل تبلیغات

ارز رمزنگاری شده برای اقتصاد مریخ

ایلان ماسک ارز رمزنگاری شده برای اقتصاد مریخ را تأیید می‌کند.

مدیر اجرایی اسپیسکس و تسلا ، ایلان ماسک ، که به اعتقاد گسترده مردی است که بشریت را به مریخ می برد و در آنجا یک شهرک دائمی ایجاد می کند ، در توییت خود تصویب این ایده که اقتصاد مریخ با ارز رمزپایه کار خواهد کرد ، در توییتر منتشر کرد.

ایلان ماسک معتقد است که اقتصاد مریخ با ارز رمزنگاری شده اداره خواهد شد. اوایل ماه جاری گفت که “بسیار مطمئن” است که شرکتش Spacex “حدود شش سال دیگر” انسان را در مریخ فرود خواهد آورد. وی همچنین خاطرنشان کرد که حتی اگر خوش شانس باشیم نیز ممکن است در اوایل سال 2024 این اتفاق بیفتد. ماسک پیش از این گفته بود که هدف وی ایجاد “یک شهر خودپایدار در مریخ در اسرع وقت” است.

موضوع رمز ارزهای رمزنگاری شده اقتصاد مریخ هفته گذشته به طور خلاصه در توییتر مطرح شد. لکس فریدمن ، محقق هوش مصنوعی ، در توییتر خود نوشت ، “اقتصاد مریخ با رمزنگاری کار خواهد کرد.” در پاسخ ، توییتر از Elon’s World پیشنهاد کرد: “Marscoin”. خود ماسک فقط با “بله” پاسخ داد.

مشخص نیست که آیا ایلان ماسک به ارز رمزنگاری شده موسوم به “مارسکوین” اشاره داشت که در سال 2014 راه اندازی شد یا اینکه او فقط در مورد پروژه ای به همین نام صحبت می کرد. پروژه موجود با توجه به صفحه پروژه آن ، به منظور تبدیل شدن به واحد پول مریخ راه اندازی شده است. که آن یک fork Litecoin بود و در اصل در Nova Exchange معامله می شد. با این حال ، پس از رسیدن به اوج حباب عرضه اولیه سکه ICO 2017 ، قیمت آن به شدت کاهش یافت و پس از مدت کوتاهی سکه از Nova خارج شد. علاوه بر این ، Nova Exchange به طور رسمی در 28 ژانویه برای تجارت بسته شد.

ماسک همچنین اخیراً در مورد دو ارز رمزنگاری شده محبوب تر دیگر صحبت کرده است: بیت کوین و dogecoin.

وی همچنین طی این سالها چندین بار در مورد dogecoin توئیت کرد. تا همین اواخر ، که در پروفایل توییتر وی نمایش داده می شد.

ایلان ماسک ارز رمزنگاری شده برای اقتصاد مریخ را تأیید می کند.

 

 

Spacex در ماه اکتبر گفت که هیچ قانونی بین المللی در مریخ را به رسمیت نمی شناسد. شرایط خدمات پروژه اینترنت Starlink آن عبارت است از: “برای خدمات ارائه شده در مریخ ، یا در حال انتقال به مریخ از طریق Starship یا دیگر فضاپیمای استعمار ، طرفین مریخ را به عنوان یک سیاره آزاد به رسمیت می شناسند و هیچ دولت مستقر در زمین بر فعالیت های مریخ هیچگونه اختیار و حاکمیتی ندارد . بر این اساس ، اختلافات از طریق اصول خودگردان در زمان حل و فصل مریخ حل و فصل خواهد شد. “

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *