اضافه شدن رمزارزها به لایحه وزارت دفاع آمریکا

اضافه شدن رمزارزها به لایحه وزارت دفاع آمریکا

نمایندگان ایالات متحده رمز ارزها را به لایحه ی وزارت دفاع سال 2021 اضافه می کنند.


دولت ایالات متحده آماده ی تصویب لایحه ی اختیارات دفاع ملی برای سال مالی ۲۰۱۲ (NDAA) است و لایحه ی اخیر تعریف گسترده ای از ارزها و نیز شامل “ارزهای دیجیتال” است. با این حال ، پس از تصویب بیش از 50 لایحه ی NDAA ، رئیس جمهور دونالد ترامپ قصد دارد وتو را تصویب کند که انتظار می رود تصویب بیش از 740.5 میلیارد دلار باشد.

انتظار می رود اعضای کنگره ی ایالات متحده لایحه ی اختیارات دفاع ملی (NDAA) را برای سال مالی 2021 تکمیل کنند. NDAA، نام مجموعه ای از قوانین ایالات متحده است که شامل وزارت دفاع ایالات متحده و بودجه و هزینه های سالانه ی نهاد می باشد. NDAA ، برای اولین بار در سال 1961 مورد استناد قرار گرفت ، اما طی دو دهه ی گذشته ، این لایحه بسیار بحث برانگیز بوده است.

نهاد NDAA، امسال بیشتر حول محور ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین بحث می کند. یکی از حامیان مالی آن به نام مارک وارنر از ایالت ویرجینیا در توضیح خلاصه ای از NDAA سال 2021 می گوید که درج ارزهای دیجیتال ضروری است.

مارک وارنر در بیانیه ی مطبوعاتی در مورد شفافیت شرکت های بزرگ و پولشویی برای اطمینان از گنجاندن سیستم های پرداخت فعلی و آتی در سازمان AML-CFT با به روزرسانی سکه و ارزها توضیح می دهد.

عنوان “رمز ارز ” را می توان در بخش 308 نهاد NDAA تحت عنوان “ارزش جایگزین شده ی ارز یا وجوه ” پیدا کرد.

تعریف بخش 308، از «ارز یا وجوهی که به ارز هر کشور دیگری صادر می شود» به «ارز ، وجوه یا ارزش جایگزین شده با ارز یا وجوه » میباشد.

علاوه بر این ، تعدادی از سیاستمداران در ارز دیجیتالی ضمیمه شده ی اخیر به نهاد NDAA ، خواهان نظارت بیشتر بر روی پول های ثابت هستند. نماینده ی ایالات متحده ، آقای ماكسین واترز ، رئیس كمیتهی خدمات مالی مجلس ، از دفتر كنترل واحد پول (OCC) می خواهد كه راهنمایی های اخیر دارایی های ارزی را پس بگیرد.

نمایندگان ایالات متحده آقایان استفان لینچ (D-Mass.) ، جسوس “Chuy” García (D-Ill.) و Rashida Tlaib (D-Mich.) قانون اجرای مجوز و مجوز بانکی استیبل کوین را این هفته ارائه کردند. نمایندگان اصرار دارند که لایحه ی استیبل کوین برای “محافظت از مصرف کنندگان در برابر تهدیدهای مالی مربوط به رمز ارزها” است.

تا آنجا که به تکمیل اخیر لایحه ی نهاد NDAA مربوط می شود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده قصد دارد لایحه ی NDAA سال 2021 را وتو کند. ترامپ از بخش 230 قانون انطباق ارتباطات NDAA خیلی راضی نیست. رئیس جمهور توضیح میدهد که لایحه ی NDAA در آن بخش خاص، از شرکت های “Big Tech” همچون Google ، Apple ، Facebook و Twitter ، محافظت خواهد کرد.

تصویب لایحه ی اختیارات دفاع ملی برای سال مالی ۲۰۱۲ (NDAA) و بخش 308 در مورد ارزهای دیجیتال را می توان به طور کامل در اینجا مشاهده کرد.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *