دوران یکه تازی بیت کوین به سر آمده؟

دوران یکه تازی بیت کوین به سر آمده؟

مدیر ارشد رمز ارز ریپل اظهار داشت، دوران تاخت و تاز رمز ارز بیت کوین به سر آمده است.

مدیر ارشد شبکه ی رمز ارز ریپل آقای Asheesh Birla، اخیرا اعلام کرده است دورانی که مردم فقط رمز ارز بیت کوین را می‌شناختند، به سر آمده است.

طبق گزارش سایت کوین تلگراف، آقای Asheesh Birla، در مصاحبه ای به تاریخ پنجم نوامبر با Lend Academy ، اظهار داشت که بیت کوین جایگزین نوین و مناسبی برای طلا است. وی افزود رمز ارزها در سال 2020 توسعه و‌پیشرفت زیادی داشتند.

به گفته ی آقای Birla ، بیت کوین در قسمت مربوط به پرداخت ضعیف عمل کرده است. وی معتقد است که هر رمز ارزی کاربرد ویژه و‌منحصر بفرد خود را دارد و نمیتوان لقب سلطان بی چون و‌چرای رمز ارزها را تنها به بیت کوین داد. وی در ادامه افزود:
« دورانی که مردم تنها بیت کوین را بعنوان رمز ارز می شناختند دیگر به پایان رسیده است.من یقین دارم در آینده ای نه چندان دور شاهد ورود رمز ارزهای بسیاری خواهیم بود و کم کم دارایی های سنتی جای خود را به توکن ها و رمز ارزها خواهند داد.

در زمان مصاحبه ی کوین تلگراف با مدیر ارشد شبکه ی ریپل، قیمت هر ریپل معادل با 0.25 دلار بود. هفته ی گذشته قیمت ریپل با رشد 300 درصدی به 0.92 دلار رسید، هرچند بلافاصله با روند نزولی 30 درصدی مواجه شد.

آقای Birla ، معتقد است پس از سقوط بزرگ ۲۰۱۸، روند صعودی بازار در حال بازگشت است. با این حال قیمت رمز ارز ریپل از آن زمان تا‌کنون رشد قابل توجهی را تجربه نکرده است.

وی می گوید با توجه به اشتیاق سرمایه گذاران قدیمی بازار در سال 2017، سرمایه گذاران فعلی قدرت ریسک پایین تری دارند و نوآوری و پیشرفت ویژه ای نیز در رمز ارزها اتفاق نیفتاده است.

بنیان‌گذار شرکت ریپل، آقای Chris Larsen و مدیر‌عامل این شرکت آقای Brad Garlinghouse ، با انتقاد از ابهام در قوانین نظارتی ایالات متحده ی آمریکا در ارتباط با فعالیت‌های ریپل، اظهار ناخشنودی کردند . ماه گذشته Yoshitaka Kitao مدیر‌عامل شرکت SBI و عضو هیئت‌مدیره ی ریپل،آقای Yoshitaka Kitao، اعلام کرد این شرکت در‌حال بررسی امکان انتقال مرکز پرداخت‌های مبتنی بر بلاک چین خود به ژاپن هستند . آقای Larsen معتقد است که مقامات آمریکایی در پی اجرای قوانین از طریق برنامه ی «اهرم فشار قانونی» هستند. به‌گفته ی وی این مقامات نه تنها آمادگی نظارت بر سیستم‌های اقتصادی نوین در سطح جهانی را ندارند ، بلکه بسیار ضعیف تر و عقب تر از هر عملکردی هستند.

قیمت ریپل در زمان درج این خبر 0.61 دلار و طی 24 ساعت گذشته با نوسانات 3 درصدی روبرو بوده است.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *