محل تبلیغات

سومین فرد ثروتمند مکزیک بیوگرافی توییتر خود را به بیت کوین تغییر داده است

در حالی که ریکاردو سالیناس پلیگو بیت کوین را در بیو خود قرارداده است ، ایلان ماسک به پامپ DOGE ادامه می دهد.

ریکاردو سالیناس پلیگو ، رئیس مجمع گروه Grupo Salinas و سومین فرد ثروتمند مکزیک ، بیت کوین را در شبکه های اجتماعی توییتر خود وارد کرد.

میلیاردر با دارایی خالص بیش از 13 میلیارد دلار از ژانویه ، در آخر هفته بیوگرافی توییتر خود را تغییر داده و هشتگ بیت کوین (BTC) را وارد کند. کاربران رمزنگاری توییتر و بیش از 840،000 پیرو سالیناس گزارش کردند که تغییر را در روز شنبه در زمان افزایش قیمت دارایی رمزنگاری به بیش از 40،000 دلار مشاهده کردند.

سالیناس که در ماه دسامبر با Cointelegraph صحبت می کرد ، فاش کرد که وی ابتدا بیت کوین را با قیمت 200 دلار در سال 2013 خریداری کرده بود و بعداً در زمان افزایش قیمت 2017 با رسیدن قیمت به 17000 دلار به فروش رسانده. وی دارایی رمزنگاری را “بهترین سرمایه گذاری تاکنون خود” توصیف کرده است.

در ماه نوامبر ، سالیناس گفت که 10 درصد از از سبد سرمایه گذاری خود را در BTC سرمایه گذاری کرده است و مابقی در دیگر فلزات گرانبها. این میلیاردر 65 ساله قبل از افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت جدید در دسامبر و ژانویه بیت کوین خرید. وی گفته است که حداقل به مدت پنج سال قصد فروش هیچ دارایی رمزنگاری را ندارد.

سالیناس تنها میلیاردری نیست که اخیراً از رسانه های اجتماعی برای پامپ ارزرمزها استفاده کرده است مدیر عامل اسپیس ایکس ، ایلان ماسک ، به پامپ ارز رمزنگاری شده Dogecoin ادامه داد. ماسک در هفته های اخیر کاربران DOGE را هدف قرار داده است . قیمت DOGE طی 30 روز گذشته تقریباً 600٪ افزایش یافته است.

 

.

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *