اخبار ارزهای دیجیتال

72٪ از سرمایه گذاران، بیت کوین را نگه می دارند حتی اگر قیمت تا 0 دلار کاهش یابد

72٪ از سرمایه گذاران، بیت کوین را نگه می دارند حتی اگر قیمت تا 0 دلار کاهش یابد

نظرسنجی جدید نشان می دهد که 72٪ از سرمایه گذاران بیت کوین نسبت به ارز دیجیتالی کله شق هستند و حتی اگر قیمت به صفر برسد باز هم بر روی آن متوقف می شوند. در مجموع 22،635 رای برای این نظرسنجی جمع آوری شده است.

بیشتر سرمایه گذاران بیت کوین بدون توجه به قیمت ، هودل خواهند کرد
(هودل (HODL) کردن از همان کلمه انگلیسی HOLD به معنای نگه داشتن می‌آید و در دنیای ارزهای دیجیتال به معنی نگه داشتن بیت کوین است به جای فروختن آن)

کاربر توییتری طرح B ، که به خاطر الگوی پیش بینی قیمت سهام و نسبت انباشت به جریان مشهور است ، نظرسنجی در توییتر خود انجام داده است تا مشخص کند که در صورت افزایش قیمت ، سرمایه گذاران چگونه بیت کوین( BTC) خود را می فروشند. نظرسنجی که روز شنبه به نتیجه رسید و در کل 22،635 رای به دست آورد.

وی گفت: “شما احتمالاً در بیت کوین در مسیر صعودی هستید اما اگر قیمت بیت کوین به شدت در سال های بعدی افزایش پیدا نکند ، چه می کنید؟ چه زمانی می فروشید؟ “. او این سوال را با طرح B از فالورانش پرسید. در میان پاسخ دهندگان ، 72.1٪ پاسخ دادند كه بدون در نظر گرفتن قیمت ، بیت کوین خود را نگه میدارند و اگر لازم باشد و قیمت آن به صفر دلار هم برسد باز بر روی آن سوار خواهند شد.

گزینه ی محبوب بعدی، فروش بیت کوین در زمانی بود که قیمت پایین تر از 6000 دلار بود که حدود 16.2 درصد از پاسخ دهندگان این گزینه را انتخاب کرده بودند. در همین حال، تنها 5.9 درصد تصمیم به فروش در زمانی که قیمت پایین تر از 3000 دلار و 5.8 درصد، تصمیم به فروش در زمانی که قیمت پایین تر از 1000 دلار بود، گرفتند.

نتیجه ی نظر سنجی طرح B اینگونه اعلام شد : “بسیار مفتخرم از اینکه بگویم 72٪ از فالورهای من، هودلرهای سرسختی هستند”. “بیت کوین چه به درصد مثبت از میلیون دلار یا به صفر برسد ما باید بتوانیم آن را در تمام طول مسیر درست هدایت و مدیریت کنیم. نام این بازی نظاره گر بودن، محکوم شدن و صبر است. حتی اگر تنها 1٪ احتمال به دست آوردن یک بیت کویین به قیمت یک میلیون دلار وجود داشته باشد، ارزش آن را دارد (استدلال گزینه). “

برخی افراد دلایل خود را برای نگه داشتن بیت کوین دارند، حتی اگر قیمت آن به صورت منحنی مارپیچی نزولی باشد. یکی از کاربران توییتر نوشت: ” من در بیت کوین سیر صعودی خواهم داشت. اما حتی اگر به صفر نزدیک شد ، من هنوز هم هودل (hodl) می کنم یا بیشتر می خرم ، چون این یک دارایی غیر همبسته برای تمام سرمایه گذاری ها و سرمایه های دیگر من است” . دیگری خاطرنشان کرد: ” وقتی بیت کوین تبدیل به “ذخیره جهانی defacto می شود ، دلیلی برای فروش وجود ندارد و فقط برای استفاده باید آن را مدنظر قرار داد”.

برخی معتقدند، “بعید است” که قیمت بیت کوین افزایش نیابد ، در حالی که برخی دیگر گفتند که آنها حتی اگر قیمت بیت کوین نزولی باشد روی قیمت مخزن حساب باز خواهند کرد و بیت کوین بیشتری خواهند خرید. در زمان نوشتن این توئیت ، قیمت بیت کوین 12251 دلار بود.

ماه گذشته ،پیتر شیف ( Peter Schiff ) نظرسنجی مشابهی را انجام داد. شیف از فالورانش پرسید : ” قیمت بیت کوین باید چقدر به زیر 10،000 دلار برسد تا تسلیم شوید و بیت کوین خود را بفروشید؟” . از بین 28168 رای کل ، 57.5٪ از پاسخ دهندگان گزینه ی “من آن را با خود به گور می برم” را انتخاب کردند.
اعتقاد سرمایه گذاران به قیمت بیت کوین -همانطور که توسط دو نظرسنجی طرح B انجام شده ، یکی در ماه جولای و دیگری در ماه آگوست مشهود است- رو به افزایش است. در هر دو نظرسنجی ، طرح B از فالوران خود پرسید که فکر می کنند قیمت بیت کوین تا قبل از ماه دسامبر سال جاری به چه میزان خواهد رسید.
43٪ از پاسخ دهندگان معتقد بودند كه این قیمت در ماه ژوئیه به زیر 55000 دلار خواهد رسید ، اما تنها 30٪ معتقد بودند كه در ماه اوت به این مقدار می رسد. بخش قابل توجهی از پاسخ دهندگان در نظرسنجی اوت معتقد بودند که قیمت بیت کوین به 288،000 دلار خواهد رسید.

در همین حال ، تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران قدیمی در حال خرید بیت کوین هستند. شرکت Microstrategy با نام نزدک (Nasdaq) هفته ی گذشته اعلام کرد که 250 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است. اخیراً ، دفتر آمریكا كنترل كننده ارز (OCC) شفاف سازی كرد كه بانك های ملی و انجمن های پس انداز فدرال مجاز به ارائه خدمات حضانت به مشتریان هستند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *