محل تبلیغات

نتایج یک نظرسنجی: از هر چهار مدیر ارشد در اروگوئه، یکنفرشان از رمز ارز استفاده کرده است.

بررسی انجام شده در اروگوئه در بخشهای مختلف تجاری نشان داد که 24٪ از 49 مدیر ارشد (1 نفر از 4 نفر) شرکتهای این کشور ادعا کرده اند که در دوره ای از زندگی خود از رمز ارزها استفاده کرده اند.

مدیران ارشد در اروگوئه سطح دانش خود را در مورد استفاده از رمز ارزها نشان دادند.

طبق گفته ی شرکت مشاوره ی Price Waterhouse Cooper ، این نظرسنجی برای سنجش دانش دارایی های دیجیتالی و ارزی در میان مدیران ارشد بخش های بانکی و مالی ، فناوری ، خدمات عمومی ، محصولات صنعتی و مدیریت عمومی کشور اروگوئه صورت گرفته است.

نتایج نشان داد که 76 درصد از مدیران نظرسنجی شده است، ادعا می کنند که در حال حاضر دارایی دیجیتالی ندارند.

در میان داده های جمع آوری شده توسط این شرکت مشخص شد که 42٪ از افراد مصاحبه شده رمز ارزشان را از افراد دیگر ، 33٪ از آنها از طریق مبادله و 25٪ از آنها بوسیله ی استخراج رمز ارز ، آنها را بدست آورده اند.

با‌وجود این، هنوز هم به طور گسترده ای فقدان دانش مربوط به بلاکچین در کشور وجود دارد.

شرکت Price Waterhouse Cooper ، در بررسی خود توضیح داد که عمده خطراتی که مدیران نظرسنجی شده هنگام پرسیدن در مورد عدم تمایل خود به استفاده از رمز ارزها ، به آنها اشاره کردند عبارتند از :

43٪ از مدیرانی که رمز ارز ندارند ، تأیید کردند که مانع اصلی برای آنها در سرمایه گذاری بر روی رمز ارزها، خطرات مرتبط با این طبقه از دارایی ها است. خطرات اصلی چون نوسانات ، امنیت سایبری و خطر عملیاتی در مدیریت کلیدهای خصوصی. 24٪ از آنها اعلام کردند، علیرغم داشتن علاقه به انجام این کار، دانش کافی در مورد نحوه ی به دست آوردن رمز ارز ندارند و 16٪ نیز عدم تنظیم مقررات و علاقه ی کافی را علت نداشتن رمز ارز عنوان کردند.

در مورد استیبل کوین ها ، این بررسی نشان داد که از هر 2 نفر (73٪) مدیر حداقل یکنفرشان برای مبادله ی پول هنگام خرید از استیبل کوین استفاده می کند ، زیرا آنها در میان محیط بی ثباتی که رمز ارزها نشان می دهند، از چنین دارایی هایی به عنوان یک روش امن تر برای مدیریت دارایی های دیجیتالی استفاده می کنند.

سایر یافته های نظرسنجی نشان داد که 69٪ از شرکت کنندگان، پیش بینی می کنند که در مدت پنج سال ، آنها می توانند از دارایی های دیجیتال مورد حمایت دولت ها استفاده کنند. هنوز هم ، 70٪ از مدیران معتقدند که برای تطبیق روند شرکت های خود با روند در حال ظهور فناوری به اطلاعات بیشتری برای آشنایی با بلاکچین نیاز دارند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *