بیت کوین

درآمد ۱.۶۳ میلیارد دلاری Cash App از بیت کوین

اپلیکیشن Cash App ، سرویس پرداخت تلفن همراه شرکت .Square Inc، در Q3 سال ۲۰۲۰، بیش از ۱.۶۳ میلیارد دلار درآمد بیت کوین ایجاد کرد که بیش از ۱۰۰۰٪ نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است. این شرکت اخیراً ۱ درصد از کل دارایی خود که برابر با ۵۰ میلیون دلار است را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

صعود ارزش و سود بیت کوین Cash App

شرکت .Square Inc ، گزارش درآمد Q3 خود در سال ۲۰۲۰ را روز پنجشنبه منتشر کرد. شرکت NYSE (NYSE: SQ) با سرمایه ای بالغ بر ۸۶ میلیارد دلار، محصولات پرداخت نرم افزار و سخت افزار و خدمات مشاغل کوچک را ارائه می دهد. مدیر عامل آن جک دورسی (Jack Dorsey ) نیز یکی از بنیانگذاران توییتر بود. Cash App ، پرچمدار خدمات پرداخت تلفن همراه Square است که تجارت بیت کوین را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد تا کاربران بتوانند بیت کوین را خریداری و بفروشند. این شرکت نوشت:
شرکت Cash App در سه ماهه ی سوم سال ۲۰۲۰، ۱.۶۳ میلیارد دلار درآمد بیت کوین و ۳۲ میلیون دلار سود ناخالص بیت کوین ایجاد کرد که به ترتیب ۱۱ و ۱۵ برابر بیشتر از سال بود.

این گزارش می افزاید: “درآمد بیت کوین و سود ناخالص آن از افزایش فعالیتهای بیت کوین و حجم آن برای هر مشتری سود می برد.”

درآمد بیت کوین Cash App برای سه ماه منتهی به ۳۰ سپتامبر سال جاری ۱،۶۳۳،۷۶۴ دلار بود ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته ۱۴۸،۲۸۵ دلار تولید شده بود که ۱۱ برابر یا حدود ۱،۰۰۲٪ افزایش داشت. این یک پیشرفت قابل توجه از عملکرد Q2 بود، وقتی شرکت گزارش داد که درآمد بیت کوین Cash App حدود %۶۰۰ افزایش و سود آن ۷۱۱٪ صعودی بوده است.

علاوه بر این ، مطابق بیانیه ی درآمد تلفیقی شرکت Square ، درآمد بیت کوین حدود ۵۴٪ از درآمد خالص شرکت یعنی ۳،۰۳۳،۸۷۴ دلار را نشان می دهد. به عنوان یک بخش جداگانه ، Cash App در Q3 حدود ۲،۰۶۸،۵۹۵ دلار درآمد کسب کرد که ۸۰٪ آن از طریق بیت کوین بود.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو توضیح داد که “کل فروش بیت کوین به مشتریان” را به عنوان درآمد بیت کوین و کل مبلغ بیت کوین خریداری شده برای تسهیل دسترسی مشتریان به ارز دیجیتال را به عنوان هزینه ی بیت کوین حساب می کند. علاوه بر این ، هنگامی که مشتریان ارز دیجیتال را از طریق Cash App خریداری می کنند ، “یک حاشیه ی کم برای هزینه ی بازار بیت کوین” اعمال می شود.

شرکت .Square Inc اخیراً سرمایه گذاری قابل توجهی در بیت کوین انجام داده و حدود ۱٪ از کل دارایی شرکت یا حدود ۵۰ میلیون دلار را با ارز دیجیتال وارد کرده است. تصمیم Square برای سرمایه گذاری در بیت کوین، به دنبال یک شرکت عمومی دیگر ، یعنی Microstrategy ، قرار دادن حدود نیم میلیارد دلار بیت کوین و تبدیل ارز دیجیتال به عنوان دارایی اصلی ذخیره ی خزانه داری آن است. Square ، اعلام کرد:

ما ۵۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده ایم، زیرا ما معتقدیم که ارزهای دیجیتال، ابزار توانمند سازی اقتصادی هستند و با هدف شرکت هماهنگ می شوند. ما انتظار داریم این سرمایه گذاری را برای مدت طولانی نگه داریم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *