محل تبلیغات

ظهور مجدد هیجان های غیرعادی بیت کوینی و خطر تشکیل جریان های سریع و غیر عادی در اموال و دارایی ها

به نظر می رسد ظهور هیجان های غیرعادی بیت کوینی تقریبا به زمان شکوفایی کامل خود برگشته است.

بزرگترین ارز دیجیتالی دوباره در حال افزایش است، حال آنکه سایر دارایی های ریسک پذیر، همچون سهام نیز در ثبت رکورد بالایی بوده و حتی طلا به نقطه ی عطف روزانه خود رسیده است.
پس از گذشت افزایش کوتاهی از ارزش 12،000 دلاری در آخر هفته برای اولین بار در یک سال قبل از تجربه ی سقوط ناگهانی که تقریباً به زیر 10،000 دلار رسید، بیت کوین به سرعت دوباره به سطح بالاتری رسیده است.

مت ماللی(Matt Maley) ، تحلیلگر اصلی بازار شرکت میلر تاباک و همکارانش می گوید: “این احتمالاً حالت نهایی در دارایی های مبتنی بر حرکت آنی و لحظه ای است. بهترین کاری که در حال حاضر می تواند اتفاق بیفتد این است که پایین بیایید و با موفقیت خط حمایت را آزمایش کنید و سپس شاهد پرش و رشد باشید. شما حتما این نوع حرکت را انجام دهید تا بعدها شاهد سیر صعودی باشید.”

بیت کوین در اواخر سال 2017 ، هنگامی که به قبل از سقوط نزدیک به 20،000 دلاری برسید ، به اوج خود رسید و از آن زمان تاکنون نوسان قابل توجهی داشته است. پیشنهاد گزینه ی جایگزینی ارز دیجیتال به جای پول سنتی ، این هفته توجه بسیار زیادی به خود جلب کرد تا جايیکه دیو پورتنوی ( Dave Portnoy )، بنیانگذار موسسه ی Barstool Sports ، توئیت کرد که او آمادگی یادگیری بیت کوین را دارد و از وکلای رمزنگاری تایلر و کامرون وینکلووس دعوت کرد تا درباره ی این موضوع به او آموزش هایی بدهند.

منبع: bloomberg

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *