محل تبلیغات

امارات متحده عربی برای خدمات دادرسی از راه دور از فناوری بلاکچین استفاده می کند

تصویب فناوری بلاکچین برای خدمات دفاتر اسناد رسمی قانونی توسط دولت امارات متحده عربی بر اساس آرزوهایش برای دیجیتالی شدن کامل است.

امارات متحده عربی برای خدمات دادرسی از راه دور از فناوری بلاکچین استفاده می کند
به گزارش خبرگزاری امارات ، دولت امارات متحده عربی از فناوری بلاکچین برای استفاده در خدمات محضر و احراز هویت قضایی استفاده خواهد کرد.

انتظار می رود با استفاده از فناوری بلاکچین ، وقت ، تلاش و هزینه ای که وزارت دادگستری امارات متحده عربی برای احراز هویت و تأیید قرارداد و اسناد صرف کرده است ، کاهش یابد ، در حالی که برنامه دولت برای انتقال نیمی از معاملات خود به زنجیره بلوک تا پایان امسال است.

استقرار فناوری بلاکچین در امارات متحده عربی بخشی از برنامه های آن برای ایجاد یک چارچوب دیجیتال از راه دور برای همه عملیات داخلی خود است ، چیزی که از آن به عنوان “یک سیستم عامل دولت دیجیتال یکپارچه” یاد می کند.

گزارش شده است که تحول دیجیتال در حال انجام امارات متحده عربی شامل ایجاد یک شناسه دیجیتال با عنوان  “UAE Pass” است که به کاربران امکان می دهد تا با جنبه های مراحل قانونی از مکان های دور ارتباط برقرار کنند.

این کشور ، همچنین اعلام کرده است که قصد دارد دبی را به اولین شهر در جهان تبدیل کند که کاملاً توسط فناوری بلاکچین اداره می شود. امارات متحده عربی امیدوار است که با ایجاد یکی از اولین کشورهایی که زمینه ایجاد جذابیت دیجیتالی و قانونی برای شرکت های تازه کار فناوری را فراهم می کند ، استعداد و نوآوری را جذب کند.

این کشور همچنین اخیراً شورای جهانی بلاکچین را تشکیل داده است که از 46 شرکت مالی و فناوری جهانی تشکیل شده است تا به بررسی برنامه های احتمالی بلاکچین در بخشهای مختلف تجاری کشور کمک کند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *