محل تبلیغات

جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، اولین توییت خود در شبکه اجتمایی توییتر را به صورت توکن های غیر مثلیNFT به فروش می‌رساند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توییتر ، جک دورسی ، اولین توییت اش در توییتر را برای فروش در پلت فرم NFT با ارزش” Valuables” به فروش می‌رساند.

Valuables یک پلت فرم مبتنی بر اتریوم است که توسط شرکت سنت ایجاد شده است و به کاربران توییتر اجازه می دهد تا توییت های خود را به صورت نسخه های دیجیتالی امضا شده به فروش برسانند.

دورسی یکی از طرفداران مشهور بیت کوین است که اقداماتی مهمی در حوزه ارزهای دیجیتال انجام داده است . Cash App ، یکی دیگر از پروژه‌ای وی از شرکت  ، Square ، است، این شرکت مکان اصلی سرمایه گذاران خرده فروشی برای خرید ارز رمزنگاری شده است. دورسی همچنین در آزمایشگاه های لایتنینگ ، لایه دوم در شبکه بیت کوین ، به عنوان یک راه حل مقیاس گذاری سرمایه گذاری کرده است.

این اولین بار است که دورسی به اتریوم علاقه نشان می دهد. بسیاری از افراد در صنعت فن آوری اظهار داشتند که رونق اخیر توکن های غیر مثلی (NFT) ممکن است تا حدودی اعلامیه دیروز Square مبنی بر دستیابی به سایت پخش موسیقی Tidal را توضیح دهد، و   ممکن است با هم مرتبط باشند. (قبل از این اعلامیه ، Dorsey اعلام کرد که با رپر مشهور Jay-Z همکاری می کند برای توسعه بیشتر بیت کوین در هند و آفریقا)

با فروش اولین توییت دورسی احتمالا بازار توکن های غیر مثلی از گذشته داغ تر و مهیج تر می‌شود.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *