محل تبلیغات

نظرسنجی: از هر 5 آمریکایی 2 نفر چک های  حمایتی را در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند.

یک نظرسنجی اخیر نشان داده است که گیرندگان چک حمایتی در ایالات متحده ترجیح می‌دهند بیشتر در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند تا سهام های سنتی.

 

megabank ژاپنی Mizuho در یک نظرسنجی اخیر دریافت که گیرندگان چک حمایتی در ایالات متحده به احتمال زیاد در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال  سرمایه گذاری می کنند ، همانطور که در گزارشی از بازار MarketWatch منتشر شده است.

 

Mizuho گفت بیش از 20٪ از گیرندگان چک انتظار داشتند تا 20٪ از چک های محرک خود را به بیت کوین و  یا سهام اختصاص دهند.

این نظرسنجی نسبتاً کوچک ، که فقط از 235 نفر  انجام شده ، نشان می دهد از هر 5 نفر 2 نفر (40٪) به دنبال سرمایه گذاری برای بررسی محرکهای 1400 دلاری خود در ارزهای دیجیتال هستند. Mizuho این داده ها را بررسی کرد تا بداند چه مقدار از 380 میلیارد دلار چک حمایتی مستقیم به بازار ارزهای دیجیتال وارد می شود، نتیجه می گیرد که بیش از 40 میلیارد دلار در حال ورود به بخش ارزهای دیجیتال است.

 

بسته های محرک اقتصادی برای مقابله با اثرات سو ویروس کرونا به شهروندان ایالات متحده انجام شده است. قرار است این موارد به خانواده ها کمک کند تا زندگی عادی داشته باشند تا زمانی که اقتصاد به حالت عادی برگردد.

 

برخی از افراد در فضای بیت کوین می گویند اگر دریافت کنندگان بسته محرک اقتصادی تصمیم بگیرند که آن را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، در آینده سرمایه های آنها چند برابر می شود. اگر دور اول چک ها (1200 دلار) در بیت کوین سرمایه گذاری می‌شد، اکنون بیش از 11000 دلار ارزش داشت.

در همین حال ، نظرسنجی Mizuho نتایج مشابهی را نشان می دهد که توسط نظرسنجی های اخیر در سایر کشورها بدست آمده است.

یک نظرسنجی در انگلیس (از بیش از 2،000 شهروند) از اوایل ماه جاری نتیجه گرفت که بیش از 70٪ از کل سرمایه گذاران بررسی شده احتمالاً امسال در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند ، با 31٪ از پاسخ دهندگان انتظار دارند دارایی از سطح قیمت 69،000 $ عبور کند و 18٪ انتظار دارند به بیش از 130،000 دلار برسد.

 

اما  برخی از پاسخ دهندگان آن نظرسنجی احساس کردند که دیگر زمان را از دست داده اند و سرمایه گذاری در بیت کوین در این سطح خطرناک است.

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *