اخبار ارزهای دیجیتال

Robinhood سپرده های فوری را برای خرید ارزهای رمزنگاری به حالت تعلیق درآورد

Robinhood سپرده های فوری را برای خرید ارزهای رمزنگاری به حالت تعلیق درآورد

Robinhood سپرده های فوری را برای خرید ارزهای رمزنگاری به حالت تعلیق درآورد

 

Robinhood با اشاره به “شرایط خارق العاده بازار” از روز جمعه به طور موقت سپرده های فوری را برای خرید ارزهای رمزنگاری شده غیرفعال کرده است.

این خبر پس از آن منتشر می شود که رونق قیمت سهام شرکت هایی مانند GameStop توجه Wallstreetbets را به خود جلب کرده و برای جلوگیری از فعالیت آنها این کار انجام شده است.

 

کاربران هنوز هم می توانند ارز رمزنگاری شده را با استفاده از وجوه تسویه حساب شده ای که قبلاً واریز شده اند خریداری کنند ، هرچند که تسویه این واریزها ممکن است تا پنج روز کاری طول بکشد.

 

سخنگوی Robinhood به CNBC گفت که این شرکت “نظارت بر شرایط بازار و برقراری ارتباط با مشتریان خود را ادامه می دهد.

Robinhood در یک پست وبلاگ در روز پنجشنبه (28 ژانویه) گفت.

ما  به طور مداوم بازارها را رصد می کنیم و در صورت لزوم تغییراتی ایجاد می کنیم. با توجه به نوسانات اخیر ، ما معاملات برخی از اوراق بهادار را محدود کردیم.

 

این امر باعث شد الكساندیا اوكاسیو كورتز ، نماینده كنگره آمریكا ، این اقدام را غیرقابل قبول توصیف كند. Ocasio-Cortez ، که در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان حضور دارد ، سپس میزبان یک ساعت Twitch stream بود ، و در مورد این موضوع با تعدادی از مهمانان بحث کرد ، که 300000 بیننده را به خود جلب کرد.

قابلیت “خرید فوری” Robinhood ویژگی  است که به مشتریان امکان دسترسی فوری به وجوه حاصل از سپرده های بانکی و معاملات سهام را می دهد.

در همین حال ، بیت کوین (BTC) نیز پس از اینکه ایلان ماسک تغییر بیوگرافی توییتر خود را به سادگی “# بیت کوین” اعلام کرد ، در طی چند دقیقه 5000 دلار افزایش قیمت داشت.

ماسک این کار را با یک توییت رمزآلود دنبال کرد ، و فقط اظهار داشت که “از گذشته ، اجتناب ناپذیر بود”.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *