سرویس جدید بیت پی برای حقوق و دستمزد کارمندان با ارز دیجیتال

سرویس جدید بیت پی برای حقوق و دستمزد کارمندان با ارز دیجیتال

بیت پی ((Bitpay)، بیت پی ارائه دهنده ی خدمات پرداخت بیت کوین می‌باشد) ، سرویس جدید حقوق و دستمزد را برای شرکت هایی که تصمیم به پرداخت حقوق کارمندان در کریپتو ( رمزنگاری) را دارند راه اندازی می کند.

شرکت پردازش پرداخت رمز ارزهای مستقر در آتلانتا یعنی Bitpay هم اکنون درگیر خدمات حقوق و دستمزد است. این شرکت اعلام کرد Bitpay send ، یک سرویس پرداخت انبوه است که سازمانها را در هر اندازه قادر می سازد به کارمندان ، شرکتهای وابسته و پیمانکاران مستقل حقوق پرداخت کنند.

بیت پی (Bitpay )، ارائه دهنده ی خدمات پرداخت بیت کوین و ارزهای دیجیتال از معرفی محصول جدیدی به نام Bitpay Send خبر داده است. این پلتفرم جدید، خدمات پرداخت انبوه نامیده می شود و هدف آن کمک به کارفرمایان و انواع دیگر سازمان های پرداخت حقوق کارگران در رمزنگاری ( کریپتو) است.

علاوه بر راه اندازی Bitpay Send ، این شرکت همچنین توضیح داد که شرکت Adgate Media اکنون از سیستم پرداخت انبوه استفاده می کند. Adgate با شرکت های وابسته به تبلیغات دیجیتال، ارتباط برقرار می کند که به کاربران برای تعامل پاداش می دهد.

رئیس Adgate آقای Dan Sapozhnikov گفت: “ما شرکت های وابسته ی زیادی داریم که می خواهند به آنها بیت کوین پرداخت شود ، به ویژه کسانی که در خارج از آمریکای شمالی و اروپا مستقر هستند و دسترسی به حساب های بانکی در آنها دشوار است.” وی افزود: “یكی از بزرگترین چالش های ما این است كه ما نمی خواستیم کریپتو را بخریم و نگه داریم و اداره ی بیت پی این ریسک بود که عامل مهمی در انتخاب Bitpay Send است.”

رئیس Sapozhnikov در ادامه گفت: « با Bitpay Send ، ما می توانیم وجوه پرداختی شرکت های وابسته ی خود را در عرض چند دقیقه و نه چند روز پرداخت کنیم.»

سرویس بیت پی با شرکت هایی مانند Bitwage ، شرکتی که زیرساخت هایی را برای پرداخت حقوق کارمندان یک شرکت با دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین (BTC ) و بیت کوین کش ( BCH ) نیز ارائه می دهد ، رقابت خواهد کرد. به منظور استفاده از Bitpay Send جدید ، کاربران برای استفاده از سیستم عامل نیازی به حساب بانکی ندارند.

با این حال ، کاربران Bitpay Send به دسترسی به کیف پول مالی کریپتو و داشتن شناسه بیت پی نیاز دارند. در اعلامیه ی شرکت آمده است که شرکت برای پردازش پرداخت های برون مرزی مبلغ 1٪ هزینه دریافت می کند.

آقای Stephen Pair ، مدیر عامل بیت پی ، گفت: « پذیرش پرداخت بلاکچین در حال رشد است، زیرا روشی آسان برای ارسال و دریافت پرداخت در مقیاس جهانی ارائه می دهد. روش های پرداخت بین المللی سنتی دست و پا گیر ، پرهزینه و کند است. با Bitpay Send ، شرکت ها می توانند بدون نیاز به خرید ، مالک یا مدیریت کریپتو، پرداخت های گسترده انجام دهند و گیرندگان آنها پرداخت ها را سریعتر و با هزینه ی کمتری دریافت می کنند.»

سیستم بیت پی امکان پرداخت در BTC ، BCH ، ETH ، XRP و چند دارایی با ثبات را نیز فراهم می کند. در اطلاعیه ی Bitpay Send ، همچنین آمده است که مشتریان تمام جزئیات لازم برای مقررات Know-Your-Customer را در اختیار شما قرار می دهند.

بیانیه های راه اندازی محصولات این شرکت نتیجه می گیرد که : “Bitpay Send شرکت ها را قادر می سازد تا پرداخت حقوق و دستمزد را انجام دهند ، درخواست های بازپرداخت مشتری را تسهیل کنند ، به پیمانکاران یا شرکت های وابسته بصورت مستقل پرداخت کنند ، جوایز یا تخفیفات را صادر کنند و با فروشندگان بازار تسویه حساب مالی کنند. این شرکت، پرداخت های خود را به صورت فیات تأمین می کند و از بلاکچین برای ارسال پرداخت های قبل از مالیات بدون نیاز به داشتن ارز دیجیتال یا کنترل آن استفاده می کند ، و از این طریق مواجهه ی ذاتی با نوسان یا خطر آن را از بین می برد.”

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *