محل تبلیغات

مایکرواستراتژی بدون توجه به عدم اطمینان موجود در بازار ، باز هم در اصلاح قیمت، بیت کوین خرید.

این شرکت نرم افزاری 10 میلیون دلار دیگر در بیت کوین سرمایه گذاری کرد.

همانطور که مدیر عامل شرکت مایکل سایلور اعلام کرد ، این شرکت 205 بیت کوین دیگر با قیمت متوسط ​​48888 دلار خریداری کرده و 10 میلیون دلار پول نقد برای این کار خرج کرده است.  ارزش کل سهام بیت کوین شرکت را 91،064 بیت کوین به ارزش 4.3 میلیارد دلار اعلام می کند. هزینه کل بیت کوین 2،196 میلیارد دلار که متوسط ​​قیمت خرید بیت کوین 24،119 $ است.

آخرین اقدام شرکت مایکرواستراتژی،در واقع  خرید “نمادین” است، این شرکت پس از هر اصلاح بازار ، چند میلیون دلار دیگر در بیت کوین سرمایه گذاری میکند. در حالی که این شرکت نرم افزاری دارایی های موجود خود را در بیت کوین از سال 2020 شروع کرد ، زمانی که بیت کوین حدود 10 هزار دلار داد و ستد می‌شد.

 

آخرین خرید عمده شرکت مایکرواستراتژی که با پیشنهاد 900 میلیون دلار اوراق قرضه تأمین شد ، با متوسط ​​قیمت 52700 دلار برای هر BTC انجام شد.

 

خرید روز پنجشنبه همزمان با یک دوره افزایش تنش در بازارها انجام شد ، زیرا جروم پاول ، رئیس صندوق فدرال اعلام کرد که بانکداران فکر نمی کنند شرایط فعلی نیاز به مداخله بیشتری دارد. بازده اوراق در هفته های گذشته یک رشد مداوم و قدرتمند داشته است ، که‌این  نشانه بهبود بازار است.

به نظر می رسد تنش وال استریت بر بیت کوین تأثیر بگذارد ، هرچند به نظر می رسد مایکرواستراتژی مشتاقانه مسیر خود را ادامه می دهد. خرید روز پنجشنبه تا حد زیادی نمادین است ، اما مهمترین شاخص این است که مایکرواستراتژی با وجود افت 50 درصدی سهام خود از اوج فوریه ، فروشی انجام نداده است

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *