اخبار ارزهای دیجیتال

راه اندازی یک ارز دیجیتال توسط بزرگترین بانک DBS

راه اندازی یک ارز دیجیتال توسط بزرگترین بانک DBS

به گزارش سکه بازار، شرکت چند ملیتی بانکداری و خدمات مالی سنگاپور DBS با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که در حال راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال است. این اعلامیه بعداً توسط این شرکت حذف شد ، اما طرفداران رمزنگاری ( کریپتو ) در مورد پشتیبانی آینده ی دارایی هایی مانند بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش اطلاعاتی کسب کردند.

بانک DBS (با مسولیت محدود)، بزرگترین بانک جنوب شرقی آسیا از نظر دارایی تحت مدیریت (AUM) است ، زیرا 100 شعبه ی آن بیش از 600 میلیارد دلار امروز را در اختیار دارد. بانک، اطلاعات مربوط به این موضوع را منتشر کرد و سپس سریعاً اعلامیه را حذف کرد. با این حال ، تعدادی از طرفداران ارز دیجیتال بیانیه ی DBS را قبل از اینکه بانک آن را حذف کند ، برداشتند. حساب توییتری با نام ‘Fiat Minimalist’، یک عکس از صفحه را توئیت کرد و نوشت: «Cat’s out of the bag ( یعنی: دیگر بند را به آب داده اید…)»

توییتر Fiat Minimalist به 2300 فالور خود گفت: “این قضیه 2 سال است که در دست انجام است.” “همه ی بانک ها باید از این الگو پیروی کنند. تصور کنید که [نسبت به] بیت کوین در حالت خرسی ( نزولی ) هستید ، “. این اعلامیه همچنین در حافظه ی پنهان وب ذخیره شده است و اکنون در Archive.org نیز قابل مشاهده می باشد. در وب سایت DBS Digital Exchange آمده است که : “صرافی ارز دیجیتالDBS، خدمات تجاری را از ارزهای فیات به چهار ارز برتر دیجیتال در گردش یعنی بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم و XRP ارائه می دهد.”

در صفحه ی تبادل دیجیتال DBS همچنین آمده است:

« برخلاف اکثر صرافی های دیجیتال امروزی ، صرافی ارز دیجیتال DBS، هیچ دارایی دیجیتالی را در اختیار ندارد. در عوض ، تمام دارایی های دیجیتال در بانک DBS نگهداری می شوند ، که به دلیل خدمات حضانت در سطح جهانی شناخته شده است. برای ایمن نگه داشتن دارایی های دیجیتال مشتریان ، DBS بانک DBS Digital Custody ( نوعی سپر ایمنی ) را راه اندازی کرده است ، یک راه حل حضوری درجه ی نهادی ، مخصوصاً برای حفظ دارایی های دیجیتال.»

اخبار مربوط به صرافی ارز دیجیتال DBS که به تازگی ایجاد شده است ، متعاقبا اعلامیه ای را از سمت غول پرداخت یعنی Paypal در هفته ی گذشته منتشر کرده است. علاوه بر این ، در ماه سپتامبر مشخص شد که بانک های ایالات متحده اکنون مجاز به نگه داشتن ذخایر برای ناشران با ثبات بیت کوین هستند.

پلتفرم جدید تجارت DBS ، همچنین در نظر دارد امکان ارائه ی رمزهای امنیتی را فراهم کند. DBS خاطرنشان می کند: “شركت هایی كه به دنبال یك گزینه ی تنظیم شده برای جذب سرمایه خصوصی از سرمایه گذاران واجد شرایط هستند ، می توانند از صرافی ارز دیجیتال DBS استفاده كنند تا دارایی های واقعی را به عنوان نشانه های دیجیتال قابل معامله درآورند.”

علاوه بر این ، DBS فکر می کند ارزهای دیجیتالی “آینده ی بازارهای سرمایه” هستند.

دارایی های دیجیتال آماده است که آینده ی اقتصاد دیجیتالی فردا باشد. با تبادل دیجیتال DBS (یک صرافی دیجیتال با پشتیبانی بانک ) ، شرکت ها و سرمایه گذاران اکنون می توانند از اکوسیستم یکپارچه ای از راه حل ها برای بهره گیری از پتانسیل گسترده ی بازارهای خصوصی و ارزهای دیجیتال استفاده و بهره مند شوند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *