اخبار ارزهای دیجیتال

راه اندازی برنامه ای را برای ذخیره و فروش دارایی های دیجیتالی توقیف شده برای دولت ها

راه اندازی برنامه ای را برای ذخیره و فروش دارایی های دیجیتالی توقیف شده  برای دولت ها

بشرکت هوشمند و نظارت بر بلاکچین یعنی Chainalysis، راه اندازی یک برنامه جدید را نشان داد که هدف آن کمک به دولت ها و افراد شاغل ورشکسته در فروش ارزهای دیجیتال ضبط و توقیف شده است. این خبر در پی توقیف اخیر دولت ایالات متحده در بیش از 69،000 بیت کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار در 3 نوامبر منتشر شده است.

شرکت نظارت بر بلاکچین ( Chainalysis )، از راه اندازی برنامه ی جدیدی که با هدف بازیابی ، ذخیره و فروش دارایی های دیجیتال که توسط مقامات اجرای قانون توقیف می شود، خبر داد.

شرکت Chainalysis ، روز پنجشنبه گفت: “برنامه ی تحقق دارایی به سازمان های دولتی و افراد شاغل ورشکسته کمک خواهد کرد که دارایی های توقیف شده را مدیریت ، ذخیره ، نظارت و تحقق بخشند .”

شرکت Chainalysis، توضیح داد که وقتی مجری قانون با دارایی های دیجیتال غیرمجاز کار می کند ، نهاد مجبور است نه تنها کریپتو را توقیف کند ، بلکه باید آنها را تا زمان ضمانت قانونی ذخیره کند.

این شرکت معتقد است متخصصان مجاز ، شاغل های ورشکسته و دولتهای سراسر جهان به یک برنامه ی قابل اعتماد نیاز دارند تا بتواند روشی ایمن برای ردیابی ، ذخیره و در نهایت فروش دارایی های دیجیتال ضبط شده با ارز فیات داشته باشند.

جیسون باندز ، مدیر ارشد درآمد در شرکت Chainalysis روز پنجشنبه گفت: “هرچه رمز ارزها به جریان اصلی تبدیل شوند ، به طور فزاینده ای توسط بازیکنان خوب و بد استفاده خواهند شد. Chainalysis به ایجاد اعتماد به دارایی های دیجیتال اختصاص یافته است ، و این به معنای کمک به شناسایی و بررسی فعالیت های غیرقانونی است. از آنجا که شرکای دولت ما در ریشه یابی بازیکنان بد موفق تر می شوند ، پس کمک به آنها در جهت بازیابی و تحقق دارایی، یک گام بعدی طبیعی است. ”

در اطلاعیه ی شرکت Chainalysis همچنین اشاره شده است که این شرکت با شرکتی به نام Asset Reality همکاری کرده است. خدمات مشاوره ی دارایی Asset Reality ، دارایی های دیجیتال را توقیف می کند و این شرکت با اجرای قانون جهانی “دارایی های پیچیده” کار می کند.

این اطلاعیه همچنین به توضیح جزئیاتی می پردازد و اعلام می کند که شرکت Chainalysis به مجری قانون ایالات متحده کمک کرد تا کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده شده را در مصادره ی اخیر بیت کوین Silk Road شناسایی و پیدا کند.

سازمان های اجرای قانون آمریکا قبلاً برای ذخیره و فروش دارایی های دیجیتال مصادره شده ، از بخش خصوصی درخواست کمک کرده اند.

معرفی برنامه ی جدید ارائه شده توسط شرکت Chainalysis به دنبال آژانس های اجرای قانون ایالات متحده مانند وزارت دادگستری و سرویس Mashal ایالات متحده، درخواست کمک برای ذخیره ارزهای دیجیتال ضبط و توقیف شده را دارد.

در حراج های بیت کوین Silk Road، سالها پیش ، کلانتر های ایالات متحده مسئول ذخیره و حراج حافظه ی پنهان بیت کوین مصادره شده بودند. با این حال ، در آوریل سال 2020 ، هر دو آژانس درخواستی را برای ذخیره ، نگهداری و دفع پول مجازی توقیف و ضبط شده ، منتشر کردند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *