بیت کوین پتانسیل تبدیل شدن به دارایی جهانی را دارد

بیت کوین پتانسیل تبدیل شدن به دارایی جهانی را دارد

مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت سرمایه گذاری بین المللی می گوید: « بیت کوین پتانسیل تبدیل شدن به دارایی جهانی را دارد . »

مدیر بزرگترین شرکت دارایی جهانی ، در اظهارنظر اخیر خود اعلام کرده است که بیت کوین توجه افراد زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است و می‌تواند به یک دارایی در سطح جهانی تبدیل شود.

به گزارش coindesk و به نقل از خبرگزاری سی‌ان‌بی‌سی، آقای Larry Fink ، مدیرعامل شرکت BlackRock، در اظهارنظر دیروز خود اظهار داشت: « بیت کوین توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.»
وی در ادامه افزود: « بازار بیت کوین نسبت به دیگر بازارها، کوچک‌تر است.»

وی روز سه‌شنبه در شورای روابط بین‌الملل با آقای Mark Carney ، رئیس سابق بانک مرکزی انگلستان،طی گفتگویی اعلام کرد: « این سبک جدید از دارایی های دیجیتالی و رمز ارز ها پتانسیل تبدیل شدن به یک دارایی جهانی را دارند. »

طبق این گزارش، آقای Fink اعلام کرد که عرضه ی یک رمز ارز مطمانا روی دلار آمریکا تأثیر خواهد گذاشت. وی ادامه داد، حال این سوال مطرح است که آیا این ارز بعنوان یک ارز ذخیره ای قادر خواهد بود تا نیاز مردم به دلار را تغییر بدهد یا خیر.

بدون شک تایید چنین اظهاراتی در تمجید و ستایش رمز ارزها از جانب سرمایه گذاران بزرگ اقتصادی سنتی،بعید به نظر می رسد، اما تا حدودی امروزه شاهد افزایش دیدگاه های مثبت از سوی آنها نسبت به رمز ارزها هستیم.

آقایان Stanley Druckenmiller و Paul Tudor Jones، از جمله افراد سرشناس در حوزه ی اقتصاد سنتی هستند که از بیت کوین تمجید کرده‌اند.

لازم به ذکر است که شرکتBlackRock، بزرگترین شرکت سرمایه گذاری جهانی است و طبق گزارش های رسمی ، سرمایه ی این شرکت رقمی بالغ بر ۷.۴ تریلیون دلار می باشد.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *