محل تبلیغات

ایلان ماسک: دریافت پول با بیت کوین را رد نخواهم کرد!

 

ایلان ماسک، ثروتمند ترین مرد جهان و مدیرعامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس، در پاسخ به توییت بن مزریچ (Ben Mezrich)، نوشت که هیچ‌وقت دریافت بیت کوین را رد نمی‌کند.

 

بن مزریچ در توییتی نوشت که:

 

“بگذارید تا یک حقیقت را به شما بگویم،که هیچ وقت دریافت بیت کوین به‌عنوان حقوق را رد نمی‌کنم.”

 

ایلان ماسک هم در پاسخ به این توییت گفت:

 

من هم همینطور.

ایلان ماسک ، که طی سال گذشته با افزایش قیمت سهام تسلا به بالای لیست ثروتمندان جهان رسیده است ، ایلان ماسک به عنوان یکی از طرفداران بیت کوین شناخته شده است و به طور مرتب در مورد آن توییت می کند.

توییت های او تاثیر زیادی رو قیمت ها تا به حال داشته است.

 

 

روز گذشته هم ماسک در پاسخ به سؤال یکی از کاربران توییتر مبنی بر اینکه آیا دوج کوین دارد یا نه اینگونه نوشت:

 

نه، ولی شاید یک روز این اتفاق بیفتد.

 

.ایلان ماسک ماه گذشته هم توییتی درباره ارزهای دیجیتال نوشت:

 

یک کلام، دویج کوین!

بعد از این توییت قیمت دویج کوین بالا رفت.

ایلان ماسک اخیرا زیاد در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کرده است. او قبلا بیت کوین را «کلمه امن» خود خواند. بعد از این توییت، مایکل سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی که با اشاره به توییت ماسک نوشت که به بیت کوین «ایمان» دارد. پس از این اتفاق ماسک از سیلور پرسید که چند میلیارد دلار را می‌توان با بیت کوین انتقال داد؟ اودر جواب به ماسک گفت که او ۱.۳ میلیارد دلار بیت کوین خریده است.

ایلان ماسک اخیرا پرسش‌هایی با محوریت انجام تراکنش‌های تسلا بر بستر بیت کوین (Bitcoin) در توییتر مطرح کرده است و به‌ نظر می‌رسد که به انتقال معاملات تسلا به بیت کوین فکر می‌کند.

ایلان ماسک در توییتر با مایکل سیلر، یکی از اعضای برجسته‌ی حوزه‌ی ارز دیجیتال که بارها درباره‌ی مزایای این ارزها صحبت کرده است، صحبت‌هایی رد و بدل کرد.

 

مایکل سیلر مدیر ارشد اجرایی شرکت MicroStrategy ، ایلان ماسک را تشویق کرد که سرمایه‌ی تسلا را از دلار به بیت کوین تبدیل کند. ایلان ماسک در صورت تبدیل کردن سرمایه‌ی تسلا به بیت کوین، «به سهام‌داران این شرکت لطفی ۱۰۰ میلیارد دلاری» خواهد کرد.

 

در ماه‌های گذشته بسیاری از شرکت‌های بزرگ به حوزه ارزهای دیجیتال و بازار بیت کوین وارد شدند. که این امر باعث افزایش قیمت بیت کوین شده است.

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، سخنگوی سابق کاخ سفید گفته است که ۶۰۰ نفر خواهان خرید سهام در صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین او هستند.اسکای بریج (SkyBridge) نام صندوق سرمایه گذاری او هست.

 

مورگان استنلی (Morgan Stanley)، غول بانکداری دنیا هم ۱۰ درصد از سهام مایکرواستراتژی را خریده است.

 

کارشناسان در مورد افزایش قیمت بیت کوین عواملی مانند شیوع ویروس کرونا، افزایش چاپ پول را مطرح کرده‌اند؛ اما مهمترین علت افزایش قیمت بیت کوین، این است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ به حوزه ارزهای دیجیتال و بازار بیت کوین وارد شده اند.

برای خرید بیت کوین میتوانید به صرافی های مجاز مراجعه کنید

 

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *