اخبار ارزهای دیجیتال

مدیرعامل اجرایی گروه Huobi؛مقررات بلاکچین باید بهتر تعریف شود

مدیرعامل اجرایی گروه Huobi؛مقررات بلاکچین باید بهتر تعریف شود

مدیرعامل اجرایی گروه Huobi ، معتقد است که عدم تنظیم مقررات و خدمات زیرساختی مانع از پذیرش گسترده ی فناوری بلاکچین می شود.

رابین ژو، مدیر عامل اجرایی گروه بین المللی Huobi ،در پیش رویداد مصاحبه ای در هفته ی بین المللی بلاکچین در منطقه ی Great Bay در سوم آگوست به Cointelegraph گفت که فقدان مقررات و خدمات زیرساختی تعریف شده ، از سازگاری و تطبیق گسترده ی بلاکچین و رمزارز جلوگیری می کند.

مقررات تعریف شده و سازگاری گسترده

رابین ژو، توضیح داد که علاوه بر نگرانی در مورد هک کردن ، کاربران به دلیل عدم وجود مقررات تعریف شده ، خدمات زیرساختی و سیستم های مدیریت دارایی کاربر پسند ، متوقف می شوند. وی ادامه داد:

“امنیت همیشه در بالای لیست بوده است. کمبود مقررات و خدمات زیرساختی تعریف شده به این معنی است که برای کاربران اَنبوه، سخت خواهد بود که ارز دیجیتال خود را به اکثر موسسات بسپارند و بی شک در این صنعت حتما همکاری خواهند کرد. ”

وی می گوید یکی دیگر از عوامل اصلی تصدیق بلاتصور ارزهای دیجیتال است. وی تأکید کرد، در حالی که بیت کوین در دهه ی گذشته به یک نام خانوادگی تبدیل شده است ، بسیاری هنوز نمی دانند با آن چه کار کنند ، چه رسد به سایر ارزهای دیجیتالی. مدت طولانی طول خواهد کشید تا جریان اصلی رواج پیدا کند، مگر اینکه در آینده ی نزدیک زیرساخت های قوی تر و برنامه های کاربر پسندتری ساخته شود.

نقش های مبادله ی رمز ارز

به گفته ی رابین ژو ، بلاکچین مدت هاست که توسط دولت به عنوان یکی از کلیدهای نوآوری در فن آوری و انقلاب صنعتی مورد توجه قرار گرفته است. Huobi ، به عنوان یکی از بزرگترین مبادلات رمزارز ، آن را فرصتی برای تأمین زیرساخت ها و خدمات مورد نیاز می داند.

ژو می گوید گروه Huobi ، که آموزش بلاکچین را ارائه می دهد ، واحدهای دوره ای چند بعدی را برای دانشجویان از زمینه های مختلف ایجاد کرده است. او می گوید بیش از 100 سخنرانی رایگان به کارمندان دولت و کارمندان شرکت های متوسط ​​در سطح جهان ارائه می شود.

وی افزود:
“ناشی از فضای سیاست حمایتی و سرمایه های سرشار ، تقاضا برای استعدادهای با کیفیت بالا ، شرکت های بزرگ با فناوری نوآوری گرا و پرونده های تجاری به سرعت در طول سال رشد می کنند. Huobi، افزایش فرصت ها را در آموزش استعدادها ، توانمند سازی اقتصاد واقعی ، دوره نهفتگی یا کمون پروژه و تنظیم استانداردهای صنعت می بیند. ”

ژو معتقد است که در آینده ، بلاکچین و ارز دیجیتال جهان را تغییر خواهد داد. وی خاطرنشان می کند که در آینده ، فعالیت های اقتصادی جهانی به لطف این انقلاب فناوری محور، کارآمدتر و راحت تر خواهند شد. وی با ارائه ی نمونه هایی گفت:

« سنگاپور ، لندن ، هنگ کنگ و ژاپن در حال حاضر تنظیم و اصلاح رمزارز را با سیاست های تعریف شده آغاز کرده اند. شرکت های ردیف اول مانند Huobi برای ایجاد زیرساخت های بیشتر از جمله سیستم پرداخت رمزارز ، سیستم مدیریت دارایی دیجیتال ، حضانت و غیره اختصاص داده شده اند […] برای جهان ، ارزش بلاکچین در تغییر روش های گردش ارزش و مدل تجاری است اما برای من و شما ، بلاکچین فرصتی است که می توانیم با آن زندگی مان را تغییر بدهیم و‌ نباید به راحتی این فرصت را از دست بدهیم.»

همانگونه که Cointelegraph قبلا گزارش داده است، بلاکچین، جذب سرمایه گذاران نهادی بیشتر به فضای رمزارز است به گونه ای که مقررات واضح تر و روشن تر ارائه شوند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *