مَستر کارت تا آخر سال امکان دریافت و پرداخت با ارز رمزپایه را میدهد

مَستر کارت تا آخر سال امکان دریافت و پرداخت با ارز رمزپایه را میدهد

مَستر کارت تا اواخر سال جاری به بازرگانان امکان دریافت پرداخت با ارز رمزپایه را می‌دهد.

طبق گفته یک منبع آگاه ، این اولین غول مالی است که قرار است پرداخت با رمز ارزها را آغاز کند. این شرکت هنوز اعلام نکرده است که کدام ارزهای دیجیتال را می خواهد پشتیبانی کند.

هر نظری در مورد ارز های دیجیتال داشته باشید باید این حقیقت را قبول کنید، که دارایی‌های دیجیتال در دنیای پرداخت‌ها در حال تبدیل به یک بخش مهم هستند.

پیش از این ، مسترکارت از معاملات محدود ارز رمزنگاری شده از طریق شرکای رمزنگاری خود Wirex و Uphold پشتیبانی می کرد.

این ابتکار جدید نویدبخش این پویایی در بین صاحبان فروشگاه ها و مشاغل متقاضی است. آنها می توانند تجارت خود را فراتر از حد اکوسیستم فیات انجام دهند ، امسال مسترکارت پشتیبانی از برخی از ارزهای دیجیتال را در شبکه خود آغاز می‌کند و این اتفاق تغییر و تحول بزرگی در شبکه پرداخت است و تلاش زیادی را نیاز دارد.

مستر کارت هنوز اعلام نکرده است که از چه ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می‌کند.

مسترکارت اعلام کرده است که استیبل کوین‌ها در میان ارزهای دیجیتال پشتیبانی‌شده این شرکت قرار خواهند داشت زیرا استیبل کوین‌ها قابل اتکا تر هستند.

و نیز اعلام کرده است که تمام ارزهای دیجیتال در شبکه ما پشتیبانی نخواهند شد.ما از ارزهای دیجیتال باثبات حمایت می‌کنیم و آنها را وارد شبکه خود می کنیم.

رمزنگاری ها بر اساس چارچوب Mastercard’s 2019 “Principles for Blockchain Partnerships” ارزیابی می شوند.

بررسی‌های زیادی را در مورد انتخاب ارزهای دیجیتال انجام خواهیم داد. اضافه‌شدن ارزها دیجیتال اصولی انجام می‌شود و این اصول روی حقوق مصرف‌کننده و سازگاری با قوانین متمرکز میباشد.

“فلسفه ما در مورد ارزهای رمزپایه ساده است: Mastercard به شما توصیه نمی کند شروع به استفاده از ارزهای رمزپایه کنید. اما ما اینجا هستیم تا بتوانیم مشتریان ، بازرگانان و مشاغل را قادر به انتقال ارز دیجیتال کنیم.

Mastercard برای اولین بار در سال 2013 حق ثبت اختراع برای پرداخت بیت کوین را ثبت کرد اما در سال 2015 این تلاش را رها کرد. استخدام تیم توسعه دهندگان کیف پول و پیشکسوتان رمزنگاری در سال 2019 را آغاز کرد. این شرکت اکنون میزبان بستری است که از طریق آن بانک های مرکزی می توانند ارزهای دیجیتال را آزمایش کنند.

 

PayPal قصد دارد در اواخر سال جاری قابلیت پرداخت بیت کوین را ارائه دهد. مدیر عامل شرکت ویزا گفت که شرکت رقیب ممکن است در آینده پرداخت های رمزنگاری شده را اضافه کند.

 

 

 

 

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

2 دیدگاه برای “Stochastic RSI چیست”

  1. راستگو گفت:

    ممنون . عالی بود

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *