محل تبلیغات

بازگشت اتریوم به بالاترین سطح تاریخی همراه با افزایش 77 درصدی هزینه های معاملاتی

افزایش 31 درصدی قیمت با افزایش 77 درصدی هزینه معامله در اتریوم همراه بود.

قیمت اتریوم (ETH) ، دومین رمزارز بازار ، در روز جمعه از 2000 دلار فراتر رفت.

در همین حال، هزینه استفاده از بلاکچین اتریوم در طی چند روز گذشته 77 درصد افزایش یافته است، در حالی که قیمت اتریوم 31 درصد افزایش داشت.

اتریوم در هشت روز از 9 روز گذشته کندل های سبز را ثبت کرد ، زیرا قیمت سکه از پایین ترین قیمت 1530 دلار در 26 مارس به ارزش 2 هزار و 100 دلار در زمان انتشار این مقاله افزایش یافت.

طبق داده های Bitinfocharts.com ، هزینه معاملات به طور خلاصه در همان بازه زمانی 77 درصد افزایش یافت ، زیرا متوسط ​​هزینه کارمز تراکنش در اتریوم از 12.96 دلار به 22.97 دلار افزایش یافت.

هزینه های تراکنش اتریوم و بیت کوین در حال حاضر معقول و به صرفه نیست به همین خاطر توسعه دهندگان اتریوم، اتریوم دو را پیشنهاد داده اند.

با توجه به این نکته ، توسعه دهندگان EIP-1559 ، یک پیشنهاد بهبود اتریوم را ارائه می دهند که نحوه محاسبه هزینه ها در بلاکچین را اصلاح می کند. وقتی این نسخه در جولای آینده به روز شود ، هزینه های معامله به صورت الگوریتمی به صورت پویا تنظیم می شود و بخشی از هزینه شبکه قرار است پس از هر معامله از بین برود.

در بلند مدت ، اتریوم قرار است به یک الگوریتم اجماع اثبات سهام بپردازد ، و سیستم اثبات کار فعلی را به طور کامل رها خواهد کرد. در زنجیره بلوکی PoS ، دارندگان سکه برای اطمینان از شبکه در ازای دریافت درآمد منفعل، سکه می گیرند. در مقابل اینکه ماینرها برای دستیابی به جوایز بلوکی، از قدرت محاسبات کمک می کنند. الگوریتم اجماع جدید به عنوان بخشی از ارتقا Ethereum به Eth2 در حال اجرا است.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *