محل تبلیغات

اتریوم با استفاده از ETH 2.0 و EIP 1559  به عنوان دارایی جذابتر از بیت کوین پیشی می‌گیرد.

         “Messari”

به نظر می رسد رایان واتکینز ، محقق اصلی رمزگذاری Messari ، فکر می کند که در دراز مدت ، اتریوم ممکن است محبوب تر از بیت کوین  (BTC) شود.

در گفتگویی در Fintech Today ، رایان واتکینز ، تحلیلگر ارشد تحقیق در شرکت تحلیلی رمزنگاری Messari ، این فرضیه را مطرح کرد که در طولانی مدت ، اتریوم (ETH) ممکن است با محدودیت بازار از بیت کوین پیشی بگیرد. در حال حاضر ، اتریوم در حال برنامه ریزی برای راه اندازی شبکه اصلی جدید  “اتریوم 2.0 ” است که با مکانیزم اجماع اثبات سهام کار خواهد کرد.

علاوه بر این ، شبکه بلاکچین قصد خود را برای اجرای EIP-1559 در ماه جولای اعلام کرده است. EIP-1559 ، پروتكل بهبود اتریوم ، باعث كاهش  اتر و حل مسئله افزایش هزینه های گس در شبكه می شود.

واتکینز توضیح داد:

“سیاست پولی اتریوم در واقع در Eth2 تغییر خواهد کرد ، به طوری که در واقع تورم کمتری نسبت به بیت کوین نخواهد داشت ،  بنابراین ، هر ساله ، در واقع تعداد کمتری اتر وجود دارد زیرا در حال سوختن است. “

این تحلیلگر رمزنگاری گفت که با راه اندازی اتریوم 2.0 و سازوکار اجماع اثبات سهام در شبکه اصلی جدید ، شبکه اتریوم احتمالاً امن تر از بیت کوین است. او گفت:

“من فکر می کنم که با تغییر به Eth2 و اثبات سهام ،  اتریوم ممکن است در واقع به طور بالقوه ایمن تر از بیت کوین باشد.”
واتکینز سپس استدلال کرد ، “اگر اتریوم امنیت بیشتری داشته باشد و از سیاست پولی قوی تری برخوردار باشد. “

تحلیلگر رمزنگاری همچنین اظهار داشت که پروژه های Ethereum باعث جذابیت بیشتر آن از بیت کوین می شود ، “تولید ناخالص داخلی Ethereum در واقع رقابت بسیاری از کشورهای بزرگ است” وی به افزایش بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) به عنوان نشانه ای از رشد اتریوم اشاره کرد ، زیرا اکثر برنامه های غیرمتمرکز (DApps) از شبکه برای فعالیت استفاده می کنند.

سرمایه گذاران نهادی و اتریوم

Meitu که 40 میلیون دلار به بیت کوین و اتریوم خریده است ، اخیراً 50 میلیون دلار دیگر سرمایه گذاری کرد. شرکت چینی پشت برنامه معروف زیبایی 16000 واحد اتر و تقریبا 386 بیت کوین خریداری کرد.

شرکت دارایی های دیجیتال کوین شیرز نیز گزارش هفتگی جریان دارایی های خود را منتشر کرده است ، که نشان می دهد اتریوم یک انتخاب بسیار محبوب در میان سرمایه گذاران نهادی است. شرکت دارایی رمزنگاری نشان داد که تقریباً نیمی از ورودی در هفته گذشته به خریدهای اتریوم اختصاص یافته است. ورودی اتریوم 113.5 میلیون دلار برآورد شده است.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *