محل تبلیغات

تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum و Ripple

رالی بازار رمزنگاری همچنان که سکه های برتر روزانه از کاهش قیمت نداشته اند ، سکه های ابتدایی را به سمت رشد سوق داده است. در حالی که سکه هایی مانند بیت کوین (BTC) به طور قابل ملاحظه ای و مداوم در بالاترین سطح معاملات جدید معامله شده اند ، سایر  کوین ها از جمله( Ethereum (ETH همچنان به سودهای روزمره خود ادامه می دهند.

در چند روز گذشته ، XRP پس از آن که ریپل با یک دادخواست 1.3 میلیارد دلاری توسط SEC مورد انتقاد قرار گرفت ،  افت زیادی را ثبت کرده است

 

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

 

Ethereum همچنان دومین ارز رمزنگاریارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه است و افزایش آن با درصد سود بیشتر حتی از بیت کوین در هفته گذشته پیشی گرفته است. طبق داده های CoinMarketCap ، اتریوم در ماه گذشته بیش از 55 درصد افزایش داشته است و برای اولین بار در بیش از 2 سال ، Ethereum در حال حاضر بالاتر از 1000 دلار معامله می کند ، سطحی که نهنگ های سکه امیدوارند بتوانند پایین ترین قیمت خود را به جلو حرکت دهند.

 

نگاهی به نمودارهای ETH-USD در TradingView نشان می دهد که این سطح مقاومت شامل سطوح قیمت 800 دلار ، 900 دلار ، 1000 دلار و 1100 دلار است که گاوهای بازار با خرید سطوح جدید را هدف قرار می دهند.

 

میانگین متحرک بلند مدت Ethereum نیز صعودی ظاهر می شود و اگر روند خرید مداوم حفظ شود ، Ethereum ممکن است از بالاترین حد خود عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت XRP

XRP یکی از سخت ترین آزمایشات خود را در پی شکایت SEC علیه Ripple Labs ، شرکت پرداخت بلاکچین که بیشترین ارتباط را با آن دارد ، شاهد بوده است. به دنبال دادخواست ، XRP بیش از 40٪ ارزش خود را طی روزها از دست داد زیرا صرافی ها معاملات سکه XRP را متوقف کردند.حرکت فعلی نزولی XRP, به (Litecoin (LTC امتیاز جدیدی داده تا از XRP به عنوان چهارمین رمزنگاری بزرگ با توجه به ارزش بازار بر اساس CoinMarketCap پیشی بگیرد.

XRP طی 24 ساعت گذشته 1.80٪ کاهش یافته است ، ضرری که پس از آنکه Grayscale Investment XRP را از صندوق های خود حذف کرد ، گزارش شده.

اگر دادگاه ریپل به خوبی پیش برود امکان افزایش قیمت ریپل وجود دارد.

 

 

 

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *