محل تبلیغات

Ethereum در لیست صد دارایی برتر جهان

افزایش 13 درصدی قیمت ETH طی 24 ساعت گذشته ،  Ethereum را برای اولین بار در لیست 100 دارایی برتر معامله شده که توسط CompaniesMarketCap.com اندازه گیری شده قرار داد.

Ethereum  در حال حاضر در مکان 88 ، بین Bristol-Myers Squibb در شماره 89 و Anheuser-Busch در شماره 87 قرار دارد.

، قیمت  اتریوم امروز برای اولین بار از ژانویه 2018 از 1200 دلار عبور کرد و به نظر می رسد آماده است تا  به بالاترین حد خود برسد
کافی است تا  از

Wells Fargo ، AstraZeneca ، Philip Morris ، MorganStanley و Citigroup  .

پیشی بگیرد.

بیت کوین – تنها ارز رمزنگاری شده دیگر در لیست 100 مورد برتر  واز Visa ، Berkshire Hathaway ، Alibaba و اخیراً Tencent پیشی گرفته و به رتبه 10 رسیده است. با تخمین سقف بازار 12.19 تریلیون دلار ، طلا با حاشیه 10 تریلیون دلار در بالای لیست قرار دارد. .

CompaniesMarketCap.com در درجه اول ارزیابی شرکتهای مورد معامله در سراسر جهان را ردیابی می کند و آنها را به ترتیب اندازه ، فهرست می کند. صفحه “Top Assets by Market Cap” وب سایت تعداد کل بازارهای شرکت ها ، فلزات گرانبها ، ETF ها و ارزهای رمزپایه را در یک لیست واحد مرتب می کند.

با این حال ، دارایی های مختلف لزوماً به طور مستقیم قابل مقایسه نیستند. محاسبه  مارکت کپ با ضرب قیمت سهام در تعداد کل سهام آن تعیین می شود ، اما در مورد ارزهای رمزپایه ، مارکت کپ با ضرب قیمت یک سکه در کل عرضه آن تعیین می شود. سقف بازارهای فلزات گرانبها با ضرب قیمت آنها در کل تناژ عرضه اندازه گیری می شود و .

برای اینکه Ethereum در رتبه بندی market cap از بیت کوین پیشی بگیرد ، باید 5 برابر افزایش یابد و به 6100 دلار برسد در حالی که BTC همان قیمت را حفظ کرد

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *