محل تبلیغات

در توییت اخیر ، ایلان ماسک ، ثروتمندترین فرد جهان ، دوباره از (Dogecoin)  دویج کوین ارز مورد علاقه اش نام برد.

 

او همچنین در بیو توئیتر خود “متا فورک” را اضافه کرده است ، و این گمانه زنی ها را درباره احتمال حمایت ماسک از سکه های فورک، به ویژه BCH و ETC افزایش داده است.

 

ایلان ماسک،ارز دیجیتال

ایلان ماسک “Dojo 4 Doge” را توییت کرده است. DOJO یک ابر رایانه تسلا برای آموزش شبکه های عصبی است. این کلمه در اصل به معنای مرکز آموزش هنرهای رزمی ژاپنی است.

اولین بار توسط ماسک در آوریل 2019 از DOJO نام برده شد و از آن زمان به بعد ، نه رئیس تسلا و نه هیچ کس دیگر در مورد آن صحبت یا توئیت نکرده اند.

نویسنده پست اخیر معتقد است که ماسک از DOJO و DOGE با هم نام برد زیرا ممکن است از این سکه برای تأمین انرژی این ابر رایانه تسلا استفاده شود. گرچه این حدس و گمان است.

در همین حال ، ماسک با ارسال توییت در مورد Dogecoin روز یکشنبه قیمت  DOGE را تقریباً هفت درصد افزایش داد (طبق CoinMarketCap).

DOGE سکه مورد علاقه ماسک بوده است و او هر از گاهی در توییت های خود به آن اشاره کرده است. او اظهار نکرده است که آیا مالک این سکه ها است یا نه.

ایلان ماسک پس از قرار دادن یک تصویر انیمیشن از یک ” دختر ژاپنی با آرم بیت کوین” در صفحه توییتر خود ، عکس پروفایل توییتر خود را به یک چنگال تغییر داد و در بخش بیوگرافی خود “متا فورک” نوشت. وی همچنین ویدیویی را در مورد بیت کوین منتشر کرده و درباره آن توضیح داد.

روزنامه نگار چینی ، کالین وو ، تصور کرده است که این ممکن است به معنای حمایت رئیس تسلا از سکه های فورک باشد و خاطرنشان کرد که بیت کوین کش (BCH) و اتریوم کلاسیک (ETC) هر دو پس از آن افزایش یافتند.

پیش از این ، ماسک “Bitcoin” را در بیو توئیتر خود به قرار داده بود.  قیمت اولیه سکه را از سطح 32000 دلار به بالای 38500 دلار در روز اول رساند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *