محل تبلیغات

مدیر عامل Binance می گوید: پروژه ی دیفای (DeFi) اینجا است تا علی رغم نشانه هایی از حباب باقی بماندو ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین بهترین شکل پول هستند.

آقای Changpeng Zhao ، مدیرعامل بزرگترین صرافی رمزنگاری بین المللی Binance ، گفت که علی رغم وجود نشانه هایی از حباب در بسیاری از پروژه های DeFi این پروژه ی مالی غیرمتمرکز اینجاست که بماند.

آقای Zhao ، در مصاحبه ی خود در 17 نوامبر با آژانس خبری روسیه( RBC )، اظهار داشت که “بسیاری از پروژه های DeFi از قبل دچار حباب شده اند و من همچنین معتقدم که نشانه هایی از حباب در صنعت DeFi وجود دارد ، اما این به این معنی نیست که DeFi در نهایت به طور کامل ناپدید می شود. ”

آقای Zhao، در ادامه با بیان اینکه صنعت DeFi پتانسیل زیادی برای رشد دارد ، خاطرنشان کرد: DeFi، در میان تجمع های در حال گسترش بیت کوین (BTC) همچنان محبوب است. این مدیر اجرایی همچنین تأکید کرد که پیشنهادات اولیه ی سکه یا ICO در سال 2017 به عنوان حباب شناخته می شوند ، اما تعدادی از پروژه های ICO – از جمله Binance – هنوز هم بسیار عالی عمل می کنند:

“شرکت ها توکن های جدید ایجاد می کنند و آنها را به عنوان پاداش صادر می کنند. این یک داستان طولانی مدت نیست. اما فکر می کنم DeFi اینجاست تا بماند. اکنون نیز ، با افزایش محبوبیت بیت کوین ، DeFi همچنان محبوب است. ما فکر می کنیم پتانسیل رشد زیادی در DeFi وجود دارد. ”

با این حال ، آقای Zhao ، گفت که برخی از پروژه های DeFi ،ممکن است خیلی طولانی نباشند، علیرغم اینکه این صنعت انگیزه های زیادی را از طریق تولید محصول DeFi و نقدینگی DeFi ارائه می دهد.

آقای Zhao ، همچنین ادعا کرد که ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین بهترین شکل پول هستند و آن را “پول آزادی میلیون ها نفر در سراسر جهان” خواند. مدیرعامل، پیش بینی کرد که بازار رمزنگاری تا حدود 100000٪ رشد داشته باشد ، چون گویا دارایی های دیجیتال بیش از فیات پذیرفته می شوند.

آقای Zhao، در حالی که آینده ی خوبی را برای DeFi پیش بینی می کند ، موانع موجود در صنعت را که به جذابیت گسترده ی مردم رسیده است ، متذکر شده است. در ماه آگوست ، او ادعا کرد که مبادلات متمرکز، محبوب خواهند ماند تا زمانی که صرافی های غیرمتمرکز ، کاربر پسندتر شوند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *