اخبار ارزهای دیجیتال

پیش‌بینی رشد 500 درصدی برای یک ارز

پیش‌بینی رشد 500 درصدی برای یک ارز

آرمسترانگ تریدر ارزهای دیجیتال پیش بینی می کند که یک پروژه مبتنی بر Ethereum می تواند 500 درصد رشد داشته باشد.

 

تاجر و تحلیلگر رمزنگاری بن آرمسترانگ نام یک پروژه مبتنی بر Ethereum را فاش می کند که می تواند به طور بالقوه 500 درصد رشد کند شود.

 

در ویدئوی جدید ، معامله گر به 486000 دنبال کننده خود می گوید که سرمایه گذارانی که در دو روز صعود 1.000 درصدی( Dogecoin (DOGE سود زیادی کسب کرده اند ، به دنبال فضای غیرمتمرکز مالی (DeFi) برای یافتن سود های بیشتری هستند.

 

“موفقیت (Aave ، [yearn.finance] (YFI ، و (Synthetix (SNX نشان دهنده علاقه شرکت ها و سرمایه گذاران خرده فروشی به امور مالی غیرمتمرکز است.

“این پروژه APY. Finance میباشد وتیکر آن APY است ، یک راه حل برای هدایت بودجه سرمایه گذاران به بهترین استراتژی های yield farming ارائه می‌دهد.

علاوه بر این ، این پروژه جدید ، APY.Finance ، به همه پروتکل های برجسته DeFi مانند Uniswap (UNI) ، SushiSwap (SUSHI) ، Aave ، Compound (COMP) ، yearn ، Synthetix ، dYdX و موارد دیگر متصل است. ”

 

با توجه به تأثیرگذاری رمزنگاری ، کاربران می توانند پول های پایدار مانند Tether (USDT) ، USD Coin (USDC) سپرده گذاری کنند.

 

این معامله گر همچنین خاطرنشان می کند که APY.Finance ، که نزدیک به عرضه رسمی محصول است ، توسط Will Shahda، توسعه دهنده باتجربه که چندین هکاتون را پشت سر گذاشته است تاسیس شده است

. یکی دیگر از اعضای تیم ، Chan-Ho Suh ، توسعه دهنده قبلی Capital One ، یک غول مالی متخصص در کارت های اعتباری ، وام های خودکار ، حساب های بانکی و پس انداز است.

 

آرمسترانگ می افزاید که او معتقد است صرافی FTX رمزنگاری اولین كسی است كه دارایی DeFi را فهرست می كند.

 

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *