اخبار ارزهای دیجیتال

آیا این پروتکل بلاکچین می تواند در معرض خطرات شدید PoS قرار گیرد؟

آیا این پروتکل بلاکچین می تواند در معرض خطرات شدید PoS قرار گیرد؟

یک پروتکل جدید بلاکچین، به شما اجازه می دهد تا در برابر خطر تاخیر خدمات و ایجاد اختلال در چندین صنعت ، از جمله شبکه های اثبات سهام ، از خطر و ریسک در امان باشید.

یک پروتکل جدید بلاکچین به نمایندگان کمک می کند تا پروتکل های اثبات سهام را عملی کرده تا خطرات جدی را کاهش دهند – هر زمان که اعتبار سنجی نتواند شرایط قابل اطمینان شبکه را تأمین کند ، در معرض مجازات های مالی قرار می گیرند.

پروتکل DSLA یک بازار غیرمتمرکز برای توافق نامه های سطح خدمات نظیر به نظیر است و به اختصار SLA نیز شناخته می شود. این امر به هر کسی امکان می دهد تا در برابر خطر تاخیر در خدمات و ایجاد اختلال در این زمینه ایمن شود ، در حالی که تیم های حقوقی ، تیم های پشتیبانی و شرکت های بیمه را در این روند پوشش نمیدهد.

مدیران اجرایی این پروژه تخمین می زنند که 80 درصد مشاغل در حال حاضر از قراردادهای SLA برای محافظت از خود در برابر خسارات و خدمات شخص ثالث استفاده می کنند. با این حال ، آنها استدلال می کنند که استقرار SLA ها اغلب کند است و با توجه به این واقعیت که ممکن است فقط یک یا دو بار در سال به روز شوند ، اغلب متناسب با شرایط فعلی تکامل نمی یابند.

از طریق این روش ، SLA های غیرمتمرکز را می توان در عرض 5 دقیقه در بلاکچین اجرا کرد و مشتریان می توانند اندازه قرارداد را بر اساس نگرش خود نسبت به ریسک تنظیم کنند. این تیم می گوید: ارائه دهندگان، همچنین انگیزه ی بیشتری برای ایجاد قرارداد برای مشتریان خود دارند ، زیرا آنها به دلیل برتری عملیاتی پاداش می گیرند. همانطور که در وب سایت این پروتکل توضیح داده شده است: “اینکار افراد را قادر می سازد تا قابلیت اطمینان یک سرویس را بدست آورند. هنگامی که این سرویس مطابق انتظار عمل می کند پاداش کسب می کند و درصورتی که سرویس انتظارات را برآورده نکند ، خسارت مالی را می توان مطالبه کرد.”

اقتصاد توکنی

این پروتکل توسط نشانه های سازگار با ERC-20، شبکه ی DSLA ، ارائه می شود ، که به صورت انباشته و بین ارائه دهندگان خدمات ، افرادی که به آنها تضمین می دهند و مشتریان خدمات، انتقال داده می شوند. جریان این دارایی های دیجیتالی به خوب یا بد بودن سطح خدمات بستگی دارد و همچنین به عنوان یک کلید دسترسی به برنامه ی غیرمتمرکز شبکه ی DSLA عمل می کند.

توسعه ی دانشِ پشت این زیرساخت ها در فوریه 2018 آغاز شد. اکنون ، این تیم در حال آماده سازی آخرین مرحله است که مدتهاست ساخته شده است: راه اندازی شبکه اصلی خود در ماه نوامبر.

برنامه ی Stacktical ، شرکت مادر پشتِ DSLA ، می گوید که موارد استفاده برای این پروتکل می تواند فراتر از حد انتظار باشد. این شرکت می خواهد به مشاغل کمک کند تا کیفیت بهتری از خدمات را به مشتریان ارائه دهند و هدف خود را بر روی صنعت هواپیمایی متمرکز کرده است که هزینه ی تأخیر پروازها به ده ها میلیارد دلار در سال نیز می رسد.

بنیانگذار و مدیر عامل، Wilhem Pujar ، معتقد است شبکه ی DSLA در نهایت می تواند به مشتریانش معامله ای به مراتب بهتر از آنچه در حال حاضر می گیرند ، بدهد و به نوبه ی خود ، این امر منجر به یک تجربه ی بهتر و بدون استرس مسافر از خانه ای به خانه ی دیگر در آینده شود. وی همچنین با اشاره به تحقیقاتی که حاکی از افزایش 5 درصدی در نگهداری می تواند سود را به میزان سرسام آور 100 درصدی افزایش دهد ، از مشاغل تجاری خواسته است تا بیشتر بر جذب مشتری تمرکز کنند.

همچنین قرار است پروتکل DSLA به سود سایر بخشها از جمله شرکتهای درگیر در میزبانی وب و رایانش ابری ، تغییرات آب و هوایی و حاکمیت محیطی و ارائه دهندگان API فین تک باشد. از توسعه دهندگان دعوت می شود تا DApp ها را بر اساس این پروتکل بسازند تا اطمینان حاصل کنند که راه حل های سفارشی می تواند با نیازهای دقیق یک شرکت مطابقت داشته باشد.

مشارکت و پیشرفت

در ماه فوریه ، Stacktical اعلام کرد که از بنیاد Web3 کمک هزینه دریافت کرده است تا شرکت بتواند به پیش بینی مقیاس پذیری بلاکچین Polkadot کمک کند. همچنین مجموعه ای از مشارکت ها از جمله پروتکل های هارمونی و باند را تضمین کرده است.

هارمونی و همسازی، اولین شبکه ی بلاکچین اثبات سهام است که قرار است طی یک داده ی تشویقی که در تاریخ 30 سپتامبر 2020 انجام می شود ، به طور رسمی از پروتکل DLSA پشتیبانی کند. هدف از این ابتکار عمل، تأیید عملکرد ، اجرا ، قابلیت اطمینان و امنیت مفروضات برنامه ی غیرمتمرکز شبکه ی DSLA است.

در همین حال ، دستورالعمل داده های پروتکل Band قصد دارد تا اجرای قراردادهای هوشمند DSLA را تقویت کند و پروتکل خود را به تجزیه و تحلیل مهم شاخص نمایندگی نظارت بر عملکرد غیر متمرکز خود متصل کند. طبق گفته ی این تیم ، نمایندگان BAND همچنین می توانند در برابر بازدهی ناخوشایند ، شکاف و تاخیر در پرداخت، پاداش پرداخت کنند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *