اخبار ارزهای دیجیتال

بانک مرکزی کویت در مورد سرمایه گذاری در رمزارزها هشدار داد

بانک مرکزی کویت در مورد سرمایه گذاری در رمزارزها هشدار داد

بانک مرکزی کویت درباره سرمایه گذاری در رمزارزها هشدار داد

بانک مرکزی کویت گفت که ارز “واقعی” از طرف دولت صادر می شود.

سقوط قیمت هفته گذشته در بازار باعث شد بانک های مرکزی در سراسر جهان هشدارهایی در مورد خطرات سرمایه گذاری در رمزارزها بدهند.

بانک مرکزی کویت نیز از این قاعده مستثنی نبود و روز شنبه با صدور بیانیه ای نسبت به نوسانات بازارهای رمزارز به مردم هشدار داد.

بانک مرکزی کویت اظهار داشت که دارایی های رمزارز واقعی نیستند.طبق این بیانیه ، فقط یک کشور قانونی می تواند ارز واقعی را به عنوان نمادی از حاکمیت صادر کند.

“ارز واقعی توسط مقامات ایالتی مانند بانک های مرکزی یا موسسات پولی تنظیم می شود.

در این بیانیه دویج کوین (DOGE) در میان برجسته ترین رمزارزها ، بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) ذکر شده است. Dogecoin به دلیل افزایش شهاب سنگی خود در اوایل سال جاری به دنبال ذکر مکرر ایلان ماسک در شبکه های اجتماعی شناخته شده است.

 

CBK متذکر شد که این اخطار بخشی از برنامه Diraya بانک است که به عربی به معنی “آگاه باشید” ترجمه می شود. Diraya با مدیریت انجمن بانکی کویت هدف خود را افزایش آگاهی مالی در کشور و تشویق مسئولیت اجتماعی در بخش بانکی کویت است.

 

CBK ،همچنین خطراتی مانند پولشویی ، کلاهبرداری و معاملات غیرمجاز ، هزینه زیست محیطی عملیات استخراج رمزنگاری با انرژی زیاد را یادآوری کرد.

 

اخیراً ، ماسک اعلام کرد که تولید کننده خودروهای الکتریکی تسلا به دلیل تأثیر احتمالی مضر آن بر محیط ، پذیرش بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت متوقف خواهد کرد. با این حال ، طبق مطالعه جدید Mike Novogratz’s Galaxy Digital ، بانکداری سنتی سالانه دو برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *