اخبار ارزهای دیجیتال

خالق کاردانو: سیستم های بانکی فعلی فاسد هستند

خالق کاردانو: سیستم های بانکی فعلی فاسد هستند

 

خالق کاردانو چارلز هوسکینسون، اظهار داشت که صنعت ارزهای رمزپایه پادزهر “سیستم مالی فاسد سنتی” است.

 

چارلز هوسکینسون خالق کاردانو، عقیده داشت که بانک های مرکزی بخاطر کندی و فساد اقتصادی از بین می روند. علاوه بر این ، او ادعا کرد که رمزارزها درمانی برای سیستم مالی فعلی است.

در ویدئویی اخیر ، هوسکینسون نظرات خود را در مورد اکوسیستم مالی و نقش قابل توجه رمزارزها به اشتراک گذاشت. وی اظهار داشت که بانک های مرکزی دیگر نهادهای کارآمد گذشته نیستند ، و آنها را کند و فاسد توصیف کرد. هوسکینسون پیش بینی کرد که به زودی بانک ها از بین می‌روند.

بنیانگذار کاردانو استدلال کرد که سیستم های مالی فعلی کاملاً معیوب هستند. او گفت که‌ افرادی که در خارج از کشور کار می کنند و می‌خواهند برای خانواده های خود پول بفرستند باید هزینه های بسیار بالایی را پرداخت کنند.

 

پس از آوردن این مثال ها ، هوسکینسون گفت که رمزارزها “پادزهری” برای “این شبکه مالی خراب” هستند. بنیانگذار Cardano حتی فراتر رفت و اظهار داشت که دارایی های دیجیتالی “در حال تغییر جهان است”

 

“هرگز اجازه ندهید که آنها بگویند صنعت ما خطرناک است. صنعت ما صنعتی است که پادزهر فساد است.

 

در پایان ، هوسکینسون اظهار نظر کرد که امروزه فقط رمزارزها می توانند از پس جمعیت بسیار بالای جهان برآیند ، و این باعث می شود بازارها برای مدیریت و تنظیم نوآوری ها دست به خلاقیت بزنند.

 

دستاوردهای کاردانو

هفته گذشته در ویدیوی دیگری ، چارلز هوسکینسون استدلال کرد که پروژه بلاکچین او بهتر از اتریوم است. به گفته وی ، کاردانو نه تنها قراردادهای هوشمند را پردازش می کند بلکه این کار را با حاکمیت و انطباق انجام می دهد. علاوه بر این ، او نتیجه گرفت که ماموریت پلت فرم اثبات سهام این است که هویت را به سیستم بلاکچین ببخشد.

 

هوسکینسون همچنین پشتیبانی اخیراً ارائه شده از کشورهای در حال توسعه در آفریقا را بیان کرد. همانطور که CryptoPotato گزارش داد ، کاردانو با همکاری در وزارت آموزش و پرورش در اتیوپی برای کار بر روی یک سیستم شناسه ملی مبتنی بر بلاکچین همکاری کرد. در نتیجه ، این شبکه برای 3500 مدرسه ، 5 میلیون دانش آموز و 750،000 معلم سود خواهد داشت.

 

علاوه بر این ، آنها دومین مشارکت بزرگ را در آفریقا اعلام کردند. کاردانو با همکاری IOHK و World Mobile باعث ایجاد هویت دیجیتالی ، اتصال به اینترنت تلفن همراه و پذیرش مالی جوامع در تانزانیا می شود.

 

 

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *