محل تبلیغات

تحلیل قیمت کوتاه مدت بیت کوین در تاریخ 23 نوامبر

سلب مسئولیت:

یافته های تحلیلی زیر تنها نظر نویسنده است و نباید به عنوان توصیه ای برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

نتیجه ی آزمایش مجدد اخیر در سطح 17،610 دلار ، این شد که سر و‌ کله ی روند صعودی و ثابت بازار دوباره پیدا شد. با این حال بیت کوین در اوج نا امیدی، به بالای 18000 دلار صعود کرد و از آن زمان تاکنون موقعیت خود را حتی بالاتر از این سطح حفظ کرده است. در حالی که قیمت آن در زمان درج این اخبار ، حدود 18300 دلار بود و سعی میشد تا با یک حرکت آنی مقداری از شک و دودلی بازار کاسته شود، اما نتیجه تا حدی در حالت صعودی باقی مانده است

نمودار یک ساعته ی بیت کوین

نمودار ضمیمه شده ، هودلرهای بیت کوین را در بازار فعلی نشان میدهد. در زمان درج این خبر ، بیت کوین در آخرین سطوح مقاومت قرار داشت و قبل از اینکه به بالاترین سطح بها و قیمت خود برسد ، باید این سطح را بشکند. فراتر از آن ، بیت کوین هنوز حتی یک روز هم معامله نشده است. دیروز ، هنگامی که قیمت بیت کوین کاهش یافت و به زیر میانگین متحرک 50 حرکت کرد ، شاهد مقداری موج اصلاحی بودیم . با این حال ، طی چند ساعت قبل از درج این خبر ، رمز ارز موفق شده است تا دوباره موقعیتی بالاتر از میانگین متحرک را بدست آورد.

1h BTCUSDT
نمودار 1 ساعته بیت کوین در 23 نوامبر

 

حجم معاملات ثابت مانده است و روند افزایشی نیست، اما برای حفظ بازار به اندازه ی کافی ثبات دارد. در حالی که هیچ الگویی هنوز شناسایی نشده است ، باید توجه داشت که به نظر نمی رسد بیت کوین سطوح را در نمودارهای کوتاه مدت رعایت کند. به عبارت ساده تر ، نوسانات و عملکرد آن بهتر از هر سطح مقاومتی است.

پایه و اساس بازار

با شاخص RSI، شاهد یک پولبک جزئی هستیم و در زمان درج این خبر روی نمودار میبینیم که خط آبی خط نارنجی را قطع کرده است و با توجه به اینکه شاخص مقاومت نسبی یا RSI هنوز زیر منطقه خرید است ، پس از آنکه روند نزولی اخیر قیمت خود را تغییر داد ، افزایش قیمت ، همچنان نتیجه احتمالی خواهد بود.

RSI
نمودار RSI

این در حالی است که Awesome Oscillator یا AO به تنها شاخص صعودی یعنی رشد کند حرکت صعودی برای بیت کوین ، صریحا اشاره می کند.

دامنه و محدوده ی مهم:

مقاومت: 19350 دلار ، 19890 دلار
پشتیبانی: 18000 دلار ، 17610 دلار
موقعیت ورود برای موقعیت طولانی: 18500 دلار
توقف ضرر: 18150 دلار
دریافت سود : 19350 دلار

نتیجه

بیت کوین در حقیقت روند افزایشی داشته و به بهای بالایی نزدیک است. در حالی که قرار است بازار اصلاح شود ، روند انکار ناپذیر همچنان تمام تحلیل ها را باطل می کند. بازهم برگشت و دستخوش تغییر شدن از این نقطه برای بیت کوین امکان پذیر است ، اما مقاومت در برابر 19،350 دلار احتمالاً طی چند روز آینده آزمایش خواهد شد.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *