محل تبلیغات

قیمت بیت کوین در 75 روز دو برابر شد.

چه مدت طول می‌کشد تا دوباره 100٪ رشد کند؟!

تجزیه و تحلیل تاریخی نشان می دهد که ممکن است در طول این اجرای گاو نر ، مدت زمان دو برابر شدن قیمت بیت کوین افزایش یابد.

قیمت بیت کوین در 75 روز گذشته دو برابر شده است و همین باعث شده برخی از تحلیلگران سوال کنند که آیا بازار به افزایش بیش از حد نزدیک می شود یا خیر؟!

با این حال ، تجزیه و تحلیل تاریخی از تیم نظارت بر بیت کوین CaseBitcoin نشان می دهد که بازارهای بیت کوین می توانند سرعت بیشتری بگیرند.

در سال 2017 ، سریعترین سرعت دو برابر شدن، 12 روز، در 7 دسامبر.

CaseBitcoin اعلام کرد، که سریعترین زمان دو برابر شدن ثبت شده در چرخه فعلی بازار 7 ژانویه است ، با افزایش بیت کوین از 21،000 دلار به 42،000 دلار فقط در 22 روز.
این شرکت گفته است که شباهت هایی بین اقدامات بازار ژانویه و آنچه در اوت 2017 رخ داده است  “دوره میانه بازار گاو 2017” وجود دارد. در آن زمان ، قیمت بیت کوین بیش از 26 روز دو برابر شد و تا 5000 دلار برای اولین بار رسید ، قبل از اینکه در هفته های بعدی 40٪ سقوط کند. از صحبت اخیر ، CaseBitcoin میتوان نتیجه گیری کرد:

“به طور کلی ، چند ماه گذشته به نظر می رسد همان دوره میانی بازار گاو نر 2017 است. ”

تحلیلگران افزودند: “جالب خواهد بود که ببینید آیا این بار نیز دو برابر شدن سریع تر از پایان دوره های 2013 و 2017 اتفاق می افتد”.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بازار فعلی گاو نر فضای بیشتری برای رشد دارد ، Glassnode با به اشتراک گذاشتن داده ها نشان می دهد که کاهش عرضه بیت کوین، می‌تواند باعث رشد بیشتر بیت کوین شود.

داده ها همچنین نشان می دهد که میزان بیت کوین از آوریل 2020 به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *