اخبار ارزهای دیجیتال

بیت کوین از سال 2011 بیشترین افت سختی استخراج خود را داشته است

بیت کوین از سال 2011 بیشترین افت سختی استخراج خود را داشته است

اقدامات برای قیمت بیت کوین نسبتاً پایدار باقی می ماند زیرا شبکه به طور خودکار هزینه های بالاتر و زمان کندتر تشکیل قطعه را بر عهده می گیرد.

تحلیل بازار

بیت کوین (BTC) در سوم نوامبر، بزرگترین اصلاح سخت منفی خود را طی تقریباً 10 سال گذشته مشاهده کرد ، زیرا شبکه بطور بی عیب و نقصی از خود مراقبت می کند.

داده های حاصل از نظارت بر منابع سایت BTC.com نشان می دهد که دشواری بیت کوین در روز سه شنبه، به طور خودکار 16 درصد اصلاح می شود.

دشواری های جاری در 9 سال گذشته

تخمین ها قبلاً گفته بودند که این اصلاحات حدود 13٪ است ، اما این دومین صعود در تاریخ بیت کوین است. فقط در سال 2011 اختلاف بزرگتری وجود داشت یعنی 18٪ که در پایان ماه اکتبر نیز رخ داد.

اصلاحات سخت به طور خودکار در هر 2016 قطعه اتفاق می افتد و به بیت کوین اجازه می دهد بدون توجه به عوامل بیرونی استخراج کنندگان ، به عنوان پول “سخت” باقی بماند.

چنین کاهشی مشارکت کنندگان بیشتری در معدن را به رقابت برای دریافت پاداش کمک هزینه ی قطعه ترغیب می کند ، در نتیجه این مشکل دوباره شروع به افزایش می کند.

با این حال ، مطبوعات ، اصلاح بعدی را 16%- اعلام کردند که نشان می دهد اثر اتفاق سه شنبه هنوز احساس نشده است.

برای کاربران ، اصلاح به سمت پایین( اصلاح نزولی) باعث کاهش کارمزد و کاهش زمان تشکیل قطعه ، همراه با کاهش اندازه معاملات غیر استخراج شده در بیت کوین می شود. طبق تخمین های سایت Earn.com ، هزینه معامله بهینه بیت کوین همچنان بالا است و 80،000 ساتوشی (11 دلار) است.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *