محل تبلیغات

بیت کوین و اتریوم برای معاملات خرد مناسب نیستند.

دانیل لاریمر ، مدیر ارشد فناوری اطلاعات سابق در Block.one ، پیش بینی خود از بیت کوین (BTC) از سال 2010 را به خاطر آورد و توضیح داد که چرا EOS به عنوان ارز قابل استفاده است  و چرا بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) فقط برای اندوخته های بانکی  مناسب هستند.

لاریمر گلوگاه مقیاس پذیری بیت کوین (BTC) را در سال 2010 پیش بینی کرد.

دانیل لاریمر برای یادآوری برداشت خود از مقیاس پذیری بیت کوین (BTC) از سال 2010 به توییتر رفته است. یازده سال پیش ، در بحث خود با ساتوشی ناکاموتو ، مخترع مرموز بیت کوین (BTC) ، اعتراف کرد که بیت کوین (BTC) برای معاملات خرد مناسب نیست.

لاریمر بحث خود را در سال 2010 با ساتوشی ناکاموتو به یاد می آورد.

 

بیت کوین،لاریمر،ساتوشی

تصویر توسط BitcoinTalk

بنابراین ، طبق گفته آقای لاریمر ، بیت کوین (BTC) اکنون فقط برای معاملات بانک به بانک قابل استفاده است. برای پرداخت های زیر 500 دلار ، کارمزد بیشتر از هزینه های سیستم های بانکی متمرکز سنتی است ، به عنوان مثال کارت های اعتباری.

 

آقای لاریمر در پاسخ به سوالی درباره Lightning Network ، راه حل مقیاس پذیری لایه دوم بیت کوین (BTC) ، تأکید می کند که این مشکلات را حل نمی کند.

وی گفت که کانال های پرداخت لایتنینگ فقط توسط بانک ها قابل استفاده است زیرا همه طرف های مقابل باید مراقب عملکردهای نود بیت کوین (BTC) باشند.

 

CTO قبلی Block.one تأکید کرد که زنجیره عمومی Eos و دارایی اصلی آن ، EOS ، هیچ گلوگاه مشابهی ندارند. EOS می تواند به عنوان یک ارز استفاده شود در حالی که بیت کوین و اتریوم ، حتی در مقیاس های گسترده پذیرش ، فقط برای حفظ ارزش پول مناسب هستند.

با این وجود ، دو مفهوم فنی وجود دارد که می تواند به بیت کوین کمک کند تا از این محدودیت ها خلاص شود. اول ، بیت کوین (BTC) باید بلوک های بزرگتری را پردازش کند. سپس ، شبکه بیت کوین (BTC) برای کاهش فشار بر شبکه اصلی ، باید برخی داده های معاملاتی را خارج از زنجیره منتقل کند.

 

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *