محل تبلیغات

 هدف بعدی بیت کوین 100000 دلار

براساس گزارش جدید بلومبرگ ، بیت کوین می تواند بالغ بر 100000 دلار باشد زیرا موسسات و شرکت ها آن را به طلا ترجیح می دهند.

بلومبرگ در آخرین گزارش مربوط به رمزنگاری خود گفت ، بیت کوین همچنان سرمایه های بیشتری را جذب می کند که قبلاً در طلا ، اوراق قرضه و سهام سرمایه‌گذاری می شدند. در این مقاله 100000 دلار به عنوان هدف بعدی قیمت احتمالی پیش بینی شده و در عین حال مشخص شد كه بیت کوین روند جایگزینی طلا را  آغاز كرده است.

بیت کوین جایگاه طلا را تصاحب می‌کند؟!

روایت این که بیت کوین ، که بعضاً به آن طلای دیجیتال نیز می گویند ، جایگزین فلز گرانبها خواهد شد یا نه ، در جامعه ارزهای دیجیتال در یک سال گذشته به طور گسترده ای مورد بحث بوده است. بحران مالی ناشی از COVID-19 و ایجاد تعادل در صنعت مالی ، باعث رونق گرفتن و گرم شدن بازار ارزهای دیجیتال شده است.

استراتژیست های بلومبرگ نیز در مقاله خود در مارس Crypto Outlook این موضع را دوباره تأیید کردند. این مقاله می گوید که “روند جایگزینی بیت کوین با طلا در حال تسریع است.”

سرمایه گذاری روی بیت کوین و خروج سرمایه گذاران از بازار طلا در حال تسریع است و دلیل کمی برای معکوس کردن روند می بینیم.”

پیش از این ، تحلیلگران غول سرمایه گذاری چند ملیتی ایالات متحده JPMorgan اظهار داشتند که قیمت طلا ممکن است در سال های آینده کاهش پیدا کند زیرا بیت کوین همچنان بخش عمده ای از سهم خود را از بازار می گیرد.

100000 دلار قیمت بعدی بیت کوین است؟

در ادامه مقاله توضیح داده شد، نقش ارزهای دیجیتال در سال های آینده شدت خواهد گرفت ، زیرا کل جهان دیجیتالی می شود.

با در نظر گرفتن تقاضای سرسام آور مؤسسات ، در حالی که تولید بیت کوین های جدید هر چهار سال کاهش می یابد ، گزارش بلومبرگ پیش بینی کرد که هدف بعدی قیمت می تواند 100000 دلار باشد.

در نتیجه ، تحلیلگران بر این باورند که رسیدن به 100000 دلار تا پایان سال دور از ذهن نیست. بنابراین ، آنها به یکی از بنیانگذاران شرکت Magnetic ، ویلیام کوئیگلی پیوستند ، وی حتی در دوازده ماه آینده قیمت 150000 دلار برای هر بیت کوین را تصور کرده است.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *