اخبار ارزهای دیجیتال

Binance Earn چیست ؟

Binance Earn چیست ؟

در واقع Binance Earn مجموعه کاملی از محصولات مالی است که در صرافی بایننس ارائه می شود و می توانید برای افزایش دارایی های رمزارز خود استفاده کنید. شما می توانید آن را به عنوان حساب پس انداز خود تصور کنید. تفاوت حساب پس انداز منظم با این حساب این است که رمزارزها توانایی بسیار بیشتری دارند!
اجازه دهید دسته های اصلی Binance Earn را مرور کنیم تا بتوانید بفهمید کدام یک از سبک های سرمایه گذاری شما مناسب تر است.

پس انداز انعطاف پذیر (Flexible Savings)

پس انداز انعطاف پذیر به شما امکان می دهد سود وجوه خود را کسب کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و جای تعجب نیست که به شما انعطاف پذیری بالایی می دهد! در هر زمان می توانید وجوه خود را واریز کرده ، سود کسب کرده و از آنها استفاده کنید.
بنابراین ، اگر مقداری پول در Spot Wallet خود نگهداری می کنید ، چرا آن را به حساب پس انداز انعطاف پذیر واریز نمی کنید؟ از آنجا که می توانید در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید. اما سود این روش بخاطر انعطاف پذیری از بقیه روش ها کمتر است.

توجه داشته باشید که در روز مشترک شدن در یک محصول  انعطاف پذیر ، میزان سود محاسبه نخواهد شد. در عوض ، اولین سود پرداختی از روز بعد پس از اشتراک شما محاسبه می شود.

با کلیک بر روی Flexible Saving  رمز ارزهای را که می‌تونید با این روش استیک کنید به شما نمایش داده شده است.

و اگر قصد آزادسازی کوین‌های خود را داشتید کافی است، روی گزینه‌ Earn کلیک کرده و در تب Saving روی گزینه‌ Redeem کلیک کنید و رمز ارز را آزاد کنید.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *