محل تبلیغات

رئیس بانک مرکزی انگلیس می گوید هنوز خیلی مانده است تا یک ارز دیجیتال «ماندگار» عرضه شود.

اظهارات بیلی در طی نشست مجمع جهانی اقتصاد با موضوع ” سازماندهی ارزهای دیجیتال” صورت گرفت. بیلی گفت که ارزهای دیجیتال در از بین بردن موانع طولانی مدت مانند سرعت و هزینه نقش دارند. ولی ، بیلی معتقد است که ارزهای رمزپایه موجود ،هنوز نتوانسته‌اند ملزومات نظارتی و حاکمیتی را برآورده کنند به همین خاطر نمی‌توان ارزهای دیجیتال موجود را به عنوان یک ارز ماندگار حساب کرد.

بیلی میگوید:

“آیا ما به طراحی ، حاکمیت و مقدمات آنچه ممکن است یک ارز دیجیتال را ماندگار بنامم رسیده ایم؟ نه ، فکر نمی کنم هنوز به آنجا رسیده باشیم.”

به گفته بیلی ، ارزهای رمزپایه موجود با توجه به طراحی اولیه به اندازه کافی به مردم اطمینان نمی دهند که پرداخت های آنها با ارزش پایدار و به درستی اجرا می شود. بیلی گفت نوآوری پرداخت ها به سمت یک راه حل مبتنی بر فیات جهت اجرای پرداخت ها حرکت خواهد کرد به صورتی که پرداخت ها با ارزش ثابت انجام شود.

به گفته بیلی ، با این وجود، نوآوری های دیجیتال ماندگار هستند. به همین دلیل ، او گفت که رهبران حق دارند که همچنان در مورد مزایایی ارزهای دیجیتال، استیبل کوین ها و ارزهای دیجیتال ملی به عنوان یک راه حل پایدار برای پرداخت بحث و گفتگو کنند.

 

وی گفت: “ما هنوز چالش های بزرگی داریم كه باید حل كنیم. ”

به گفته بیلی ، این چالش های بزرگ شامل کاهش هزینه حواله های مرزی و پرداخت ها است.

وی از  نقل‌وانتقالات بین بانکی به‌عنوان یکی از این چالش‌ها یاد می‌کند.

 

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *