اخبار ارزهای دیجیتال

اپل پی، به‌صورت غیرمستقیم بیت کوین را می‌پذیرد

اپل پی، به‌صورت غیرمستقیم بیت کوین را می‌پذیرد

اپل پی، به‌صورت غیرمستقیم بیت کوین را می‌پذیرد.

اپل پی (Apple Pay) سرویس پرداخت شرکت اپل، با همکاری بیت‌پی بزرگترین شرکت فعال در زمینه پردازش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال از پرداخت‌ها با ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

دارندگان مسترکارت‌های بیت‌پی می‌توانند با اضافه‌کردن کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال خود به سرویس اپل پی، پرداخت‌های خود را انجام دهند.

عملکرد Apple Pay به دارندگان کارت این امکان را می دهد تا از دستگاه های تلفن همراه خود برای خرید در فروشگاه های آنلاین با استفاده از رمزنگاری نگهداری شده در کیف پول BitPay خود استفاده کنند.

کارت‌های اعتباری بیت‌پی  را میتوان با ارزهای دیجیتال بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و استیبل کوین‌هایی نظیر USDC، GUSD، BUSD‌ شارژ کرد.

کاربران می‌توانند با استفاده از خدمات بیت‌پی، هزینه کالا و خدمات خود را به‌صورت ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات پرداخت یا دریافت کنند.

در اعلامیه BitPay آمده است که پشتیبانی از Google Pay و Samsung Pay در اواخر این سه ماه اضافه خواهد شد.

Coindesk روز پنجشنبه گزارش داد ، Mastercard قصد دارد در اواخر سال جاری به بازرگانان اجازه دهد ارز رمزنگاری شده را مستقیماً از طریق شبکه خود دریافت کنند.

گزارش جدید RBC که روز دوشنبه منتشر شد ، پیشنهاد کرد که اپل وارد فضای رمزنگاری شود و کیف پول را برای 1.5 میلیارد کاربر دستگاه های خود فراهم کند.

Bookmark(0)
Bitcoin
Bitcoin

$54546

1339216832 تومان

ethreume
ethreume

$54464

1339216832 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *